Wpis z mikrobloga

@Grubsztyk: Ale Ty czasem próbujesz zrozumieć co czytasz? Jej zapewne chodziło o to, że (przykład:) ona w teorii jest na równi z Kaczyńskim (posłowie), lecz w przeciwieństwie do niego nie może wejść sobie na mównicę "bez żadnego trybu" i wrzeszczeć, że PiS ma na rękach krew niepełnosprawnych obywateli.
O utopii na pewno nie myślała.
  • Odpowiedz
Ale Ty czasem próbujesz zrozumieć co czytasz


@VeloDron: A ty próbujesz czytać ze zrozumieniem? Pani Schmidth jasno pisze o zakazie wstępu obywateli na teren sejmu, wiec gdzie ty się tam Kaczyńskiego doczytałeś?
  • Odpowiedz
@VeloDron: "jej zapewne chodziło", nie rozśmieszaj mnie, wy zawsze znajdziecie wytłumaczenie na każdy debilizm waszej góry.
"...myślała" czy w swoich rozważaniach na temat tej pani nie przeceniasz jej możliwosci?
  • Odpowiedz
waszej góry


@Grubsztyk: LOL. To, że wy macie swoją bojówkę, nie znaczy, że wszyscy będący w opozycji do PiS w niej są. Lubnauer nie lubię (Petru mnie ani ziębił, ani grzał) i na .N raczej nie zagłosuję.
Chodziło mi o to, że ten "Żelazna Logika" odniósł się w sposób dosłowny, jakby nie umiał czytać ze zrozumieniem, a ja podałem przykład interpretacji. Duda z Morawieckim są teoretycznie 'równiejsi' od Kaczyńskiego, a jak
  • Odpowiedz
Chodziło mi o to, że ten "Żelazna Logika" odniósł się w sposób dosłowny, jakby nie umiał czytać ze zrozumieniem


@VeloDron: Żelazna logika odnosi się w sposób dosłowny - "nie potrafi czytać ze zrozumieniem"
Ty nadinterpretaujesz słowa poseł Schmidt czym pokazujesz że to ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@VeloDron: > nadinterpretacja «interpretacja wykraczająca poza komentowane fakty, wypowiedzi itp., niemająca dostatecznego uzasadnienia»

I teraz ty przeczytaj definicje, przeczytaj tweet Schmidt, potem swój pierwszy komentarz. Widzisz we wpisie Schmidt cokolwiek co odnosi się do Kaczyńskiego i jego wystąpienia bez żadnego trybu? Bo ja nic takiego we wpisie Schmidt nie widzę, więc jak nazwać twój komentarz jak nie naditerpretacją?
  • Odpowiedz