Wpis z mikrobloga

@Centurion1488 To trzeba demokratycznie przegłosować. Tak jak zmianę republiki w imperium.
@niemowmojejmamie Nie no gra aktorska w zemście mi się podobała zwłaszcza podczas "ostatniej" walki Anakina z Obim. Ale w sumie nie jestem aż tak krytycznie nastawiony do star warsów, bo nie obejrzałem ich tyle razy co władcę pierścieni gdzie potrafię pokazać każdą scenę gdzie widać samoloty w oddali kamerzystę czy zegarki na rękach xd
@Zearel: powysyłam Ci pewne scenki na pewu to zmienisz zdanie xD zemsta sithów była definitywnie najlepsza, chociaż tam też były drewniane sceny (z Natalie Portman o ile pamiętam), mroczne widmo taki plus że był tam Darth Maul no i w sumie to tyle (xD) a atak klonów spodobał mi się jak byłam młodsza z wiadomych powodów. Suma sumarum jednak wolę oryginalną trylogię, i guess so
Co do LOTR, to nigdy nie
@niemowmojejmamie: cooo Phantome Menace było całkiem spoko, efekty były nie tak słabe a Qui-Gon był najlepszym Jedi w całej sadze. Wiadomka że były gorsze momenty jak Gunganie itp ale ogółem to dużo lepsze od tego co mamy teraz (poza Rogue One i Solo), następne prequele gorsze wg mnie, to CGI kłuje w oczy na każdym kroku
@Bernan: a tamte CGI nie kłuło? xD moim zdaniem było jeszcze gorsze, zresztą temat był o SW przed wykupieniem przez Disneya, obecne to trochę inne klocki i temat rzeka
Jar Jar Binks był po prostu mega irytujący i sama też nie jestem fanką dzieci na ekranie
@niemowmojejmamie: Zgadzam się, Jar Jar był okropny i relacja Anakina z Padme też średnia. Ale za to CGI było użyte do postaci, czołgów federacji itp a nie do wszystkiego co się da jak w kolejnych częściach. Ostatnio oglądałem i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony właśnie pod tym względem.