Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kiedy, mam takie pytanie. Moja żona codziennie do pracy chodzi w innej sukience i po jednym założeniu już je pierze. Ja potrafię chodzić nawet 2 dni w jednej koszulce polo albo zimą 3 lub 4. Dodam że te jej sukienki nie są upocone ani brudne. Czy ja jestem brudasem czy moja żona jest nienormalna? #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #problemypierwszegoswiata #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Laski są brudasami, #!$%@? to, że codziennie piora sukienki, one często nie myją rak po wyjściu z kibla. Damska torebka to syf jak u mnie kanał w garażu. Węź i kup sobie używany samochód po kobiecie, kur%a dramat. Jeszcze te je$abe zwierzęta, głaszczą i tarmoszą i bez mycia rąk idzie robić żarcie do kuchni. Latem zapierdziela w usyfionych japonkach, skandalach, jak Żydzi po pustyni. Poci się w ten klapek, brud z ulicy
  • Odpowiedz
@tata-szymona: Aż wstyd to plusować, ale dużo w tym prawdy. To dotyczy nie tylko kobiet, ogółem ludzi. Jak widzę czasem w robocie kibel za przeproszeniem obesrany i wiem, że zrobił to programista 15k, który potem w dodatku nie umył rąk, to trochę zaczynam się zastanawiać, czy ci ludzie przejawiają jakieś procesy myślowe poza swoją wąską specjalizacją.

Już nie wspominając o jakimś plebie, który non stop wypluwa wyżutą gumę do pisuaru.
  • Odpowiedz
polaqqq: > Też piorę ubrania po jednym założeniu

@LeVentLeCri: > @AnonimoweMirkoWyznania: jedynie jeansy noszę dłuższy czas bez prania, reszta, typu bokserki, skarpetki, koszulki idzie do prania po jednym dniu

@piotreek88: > @AnonimoweMirkoWyznania: Tyyy... a może ma to coś związek z porą roku na przykład, pomyślałeś? Ja w zimie piorę koszulki po dwóch założeniach, latem zdarza się nawet zmienić w ciągu dnia, jeśli byłam zalatana. No i 3-4
  • Odpowiedz
  • 5
Ciekawe ile z wykopkow sobie dopowiada jak to oni nie sa czysci a piszac ten wpis drapali sie po jajach a potem wachalu palce xD na dodatek kazdy tutaj to 15 tys/msc i wiecznie mlody przystojny 12/10 ale nie leca na niego laski bo nie jest czarny xD
Niech ktos usunie calkowicie mirkobloga bo to rak największy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tata-szymona: Jezu jak ja się z Tobą zgadzam. Ja dodam jeszcze, że takie czyścioszki a większość ma syf wokół siebie i są bałaganiarami i im to nie przeszkadza xD dotykają tego syfu potem wszystkim, ale hur dur jesteś brudasem bo nosisz koszulkę 2 dni bez prania. I jeszcze A propos tych sandałów to dużo z nich nosi w ogóle brudne buty (tego już nie piorą i nie dbają w ogóle)
  • Odpowiedz
nie ma to jak sie dowiedziec, ze czlowiek jest brudasem, bo nie zmienia codziennie rzeczy, nie liczac oczywistosci jak bielizna/skarpetki. musicie miec strasznie cebulowy pot xD
  • Odpowiedz