Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kiedy, mam takie pytanie. Moja żona codziennie do pracy chodzi w innej sukience i po jednym założeniu już je pierze. Ja potrafię chodzić nawet 2 dni w jednej koszulce polo albo zimą 3 lub 4. Dodam że te jej sukienki nie są upocone ani brudne. Czy ja jestem brudasem czy moja żona jest nienormalna? #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #problemypierwszegoswiata #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 50
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tyyy... a może ma to coś związek z porą roku na przykład, pomyślałeś? Ja w zimie piorę koszulki po dwóch założeniach, latem zdarza się nawet zmienić w ciągu dnia, jeśli byłam zalatana. No i 3-4 dni w jednej koszulce, to już trochę brudas.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja po przyjściu do domu zwykle się przebieram, więc taka sukienka założona raz może być jeszcze ok następnego dnia. Ale to sukienka, bluzka czy t-shirt na pewno nie nadaje się do noszenia przez dwa dni. I to mimo że ja praktycznie się nie pocę (takie geny). Więc u faceta tym bardziej codzienne pranie ciuchów to mus.
  • Odpowiedz