Wpis z mikrobloga

Co to się #!$%@?ło xD
Wczoraj dzwoni mi kumpel, że ma sytuację podbramkową bo muszą gdzieś z różwoym wyskoczyć załatwić a nie mają co z gówniakiem zrobić. Mówię, że spoko luz, dawaj gówniaka.
Siedzimy z młodym w salonie. Pytam się co tam w przedszkolu a młody opowiada, że tam jakąś zaba mieli jakie dzwięki wydają zwierzątka. No i tak go przeptuję i pytam jak robi kot. Młody mówi, że "miau". Odpowiadam mu, że pies miałczy a kot szczeka.
Oczywiście kłótnia bo on wie lepiej!
No to patrz młody: jutub na TV i wpisuję szczekające koty. Puszam młodemu kilka filmików. Potem z miałczącymi psami. No i robię mu pranie mózgu xD Młody jeszcze walczył, że w bajkach psy szczekają no ale mój kontrargument, że psy w bajkach potrafia mówić zbił go z tropu.
No i dzis mi dzwoni kumpel, że ta wódeczka na sobotę to jednak odwołana bo różowa #!$%@? na mnie. Młody wdał się podobno w polemikę w przedszkolu na temat odgłosów zwierząt z kolega i się poszarpali xD
Szkoda wódeczki ale co kisnę to moje xD
#heheszki #zonabijealewolnobiega
  • 51
  • 114
@niemamnaimiepszemek: Słabe. Zrobiłeś dzieciakowi lipy, pewnie kumple w przedszkolu z niego kisnęli. Teraz młody może mieć opory żeby tam pójść, ba, być może przez to #!$%@?łeś mu jakąś znajomość, może nawet przyszłą przyjaźń.
Niby jesteś taki dorosły i mądry a jednak kompletnie nie widzisz możliwych konsekwencji swoich czynów. Smutne. ( ͡° ʖ̯ ͡°)