Wpis z mikrobloga

No dzień dobry #piwowpoznaniu, pewnie już o mnie zapomnieliście? Nie licząc niespodziewanego piwa tydzień temu to bardzo dawno nic nie organizowałam.
Więc pora to zmienić! Ogłaszam już dziś, żebyście do piątku zdążyli się ogarnąć :D Ale spokojnie, przypomnę jeszcze w czwartek i piątek.

Piwo prawie na rozpoczęcie wakacji, okazji do świętowania chyba nie zabraknie, tak że zapraszam wszystkich!

Data: 20-07-2018, piątek
Godzina: 19:30
Miejsce: Nova Piwiarnia, na Ratajczaka 32. Fejsbug.

Będę tam punkt 19:30, może nawet troszkę wcześniej, bo nie mamy rezerwacji.

Kto przyjdzie niech zaplusuje pierwszy komentarz, będę przypominać tym osobom o piwie w czwartek, a w piątek jak już będę w Novej to dam znać, gdzie siedzę.

Komentarz dla lubiących plusowanie również jest, zachęcam do korzystania.

No i tradycyjnie gif, nawet mały konkurs zrobię, a co! Kto pierwszy zgadnie co to za aktor dostaje ode mnie w piątek piwo, jak będą trudności to chociaż wystarczy serial, z którego gif pochodzi, ale wtedy nie będzie piwa. ( @Sihill_pl nie bierze udziału, tak samo jak @Marpop, który po treści tego nawiasu na pewno się domyślił nazwy serialu xD). Nie oszukujcie szukając grafiki w Google, bo będzie mi przykro ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Chyba wszystko co chciałam zostało przekazane, w takim razie do zobaczenia w piątek!


#poznan
Limonene - No dzień dobry #piwowpoznaniu, pewnie już o mnie zapomnieliście? Nie liczą...

źródło: comment_JB53NFkjTvdx8OKKMBUz7fmOUgGEtn9R.gif

Pobierz
  • 45
Wołam zainteresowanych (163) z listy piwowpoznaniu
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @gorzka @piciek @Taiffun @jrider @kamdz @gwiezdna @damiinho @falkor81 @FurtaS @gopix @John112 @kanapeczka_z_kanapa @kessubuk @koko_jest_spoko @kromkas @ludzik @maciejkiner @mieffer @mimol @robert83 @saja88 @shymon @Techniq @hofier @shadowsof2 @meskiAndrzej @Marpop @pwone @tVoreQ @Zaff @wik5 @padobar @mr_onion @scharlottka @Trzyszcz @Khrone @tygryszglowagolebia @zaqwsxdsa @venomik @dex_ter @Python @Qbaz @
@Hansek: no i mamy zwycięzcę, gratuluję! Mam nadzieję, że nie jesteś jakimś niemiłym człowiekiem, który nawet nie jest z Poznania i tylko popsuł nam zabawę ( ͡º ͜ʖ͡º)