Wpis z mikrobloga

Ej, zauważyliście też, że ludzie słuchający metalu i rocku to zazwyczaj są aspołeczni, dziwnii tacy, laski niby to takie jakieś szare myszki z oczami wymalowanymi do okola na czarno a faceci to chude kuce albo grube okularniki?

#przemysleniazdupy
  • 144
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@apopleksja: No Sebix może być spoko mordeczką i możesz z nim pogadać np. o alko, narko, rapie i furach. Ale niektóre Karyny są bardzo miłe i też możesz sobie spoko pogadać. Sam znam takich ludzi xD
  • Odpowiedz
@apopleksja

Ej, zauważyliście też, że ludzie słuchający metalu i rocku to zazwyczaj są aspołeczni, dziwnii tacy, laski niby to takie jakieś szare myszki z oczami wymalowanymi do okola na czarno a faceci to chude kuce albo grube okularniki?


No zazwyczaj. Ale to przez to, że jako nastolatkowie słuchali takiej muzyki i pod presją grupy się tak ubierają. Są słabi psychicznie, podatni, więc chcą do czegoś przynależeć, z czymś się utożsamiać.
Z wiekiem
  • Odpowiedz
@apopleksja: też miałem okazję poznać kilku metali, ba nawet raz się dałem zaciągnąć na koncert, nie rozumiem czepiania się o pierdoły typu trądzik, ale to już chyba kwestia priorytetów, dla mnie było ważniejsze co ktoś miał w głowie niż na twarzy.
  • Odpowiedz
@apopleksja Ale to samo masz z dresami i hiphopem, z rastamanami i reggae. Nawet techniawa ma jakieś wspólny wygląd (nażelowane włosy).
Tylko że to nie jest tak, że jesteś kucem to idziesz słuchać metalu. Słuchasz metalu bo jesteś kucem.
Słuchacze ciężkich brzmień są zaraz po słuchaczach muzyki klasycznej najbardziej inteligentni, a tacy często mają ze sobą problemy.
  • Odpowiedz