Wpis z mikrobloga

@apopleksja:

zluzuj człowieku

Jest mi tak luźno jak na lotnisku w Radomiu

To jest moja opinia na podstawie tego co ja widziałam w swoim życiu XD

A moje komentarze to zwyczajna próba korekty tej opinii oraz wyrażenie własnej, nie widzę problemu (ʘʘ)
Ale to przez to, że jako nastolatkowie słuchali takiej muzyki i pod presją grupy się tak ubierają. Są słabi psychicznie, podatni, więc chcą do czegoś przynależeć, z czymś się utożsamiać.


@Manymouse: ale nie przyjdzie ci do głowy, że taki ubiór może się po prostu komuś zwyczajnie podobać? ( ͡º ͜ʖ͡º) Np. mi się długie włosy, skóry itp. po prostu podobają bo wychowałem sie na estetyce metalowej,
Chodzi mi własnie o to, ze nie znam osoby z otoczenia mojego w którym się obracam, tych "normalnych" (co chętnie gdzieś wychodzą, nawiązują nowe znajomości no po prostu żyją tą młodością)


@apopleksja: No a ja znam takich sporo, wystarczy zadawać się z towarzystwem, które lubi chodzić na koncerty metalowe ¯\_(ツ)_/¯
@apopleksja jest jak mówisz. Nie chcę mi się czytać całego wątku ale pewnie zostałaś zhejtowana. Wykopki to wyznawcy brudstocku, czyli w jakiejś mierze gatunku muzyki jaką poruszyłaś. W dodatku jest tu ogromny hejt na openera czy tommorowland. Porównując aparycje ludzi na tych koncertach masz odpowiedź skąd ten hejt ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Manymouse: No bo razem z muzyką spodobał mi się całokształt estetyki, długie włosy, ramoneski itp.i do tej pory się to nie zmieniło. Po prostu w tym się dobrze czuje, to jestem "ja". Co w tym złego, i czemu uważasz, że to oznaka "słabości psychicznej", "podatności"?