Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, jak dobrze pójdzie zacznę regularnie wrzucać podsumowanie mojego tygodnia treningowego w celu zbadania progresu i może zachęcenia kogoś do treningu. Tak w skrócie to jestem Mateusz i trenuję niecały rok.

Miniony tydzień należał do najcięższych, a w szczególności poniedziałek zasługuje na podium. 6 serii przysiadów, 6 serii wyciskań i 5 serii martwych z pauzą. W bonusie były jeszcze łapy do zrobienia, ale komu by się chciało pompować bicki ¯\_(ツ)_/¯

Nie wiem czy działa przesuwanie filmików, w każdym razie pod postem video z:
Przysiad:182,5kg
Martwy: 205kg

Obecnie jeszcze przez 3 tygodnie będę robił ciężkie jedynki @8 na początku treningu, a później zobaczymy.

Można mnie tu spotkać pod tagiem #strongway

#trojboj #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 18
  • Odpowiedz
@mateusz_strongway: Bo na stronie, w której reklamujesz swoje usługi pokazujesz metamorfozę, w której miałeś, co najwyżej, pośredni udział? Już mniejsza o to, ze piszesz ze trenujesz rok a przemiany sprzed dwóch lat. Czyli nawet nie trenując prowadziłeś ludzi? Efekty ok, ale jak oni Ci zaufali?
  • Odpowiedz
@mateusz_strongway: Dobra, uporządkujmy.
Tutaj
@urak666 piszę, że korzysta usług trenera? Rozumiem, że to Ty?
Po jakimś czasie opisuje drogę kumpla, któremu pomaga w treningu. Jakimś dziwnym trafem, to jest Twój brat bliźniak:
link
Teraz ty, na swojej stronie pokazujesz efekty jego pracy jako reklamę Twoich usług. Kolegi, który Cie prowadził a sam korzystał z usług trenera/ Serio, uważasz, że nie ma w tym niczego nieuczciwego?
  • Odpowiedz
@pokey: Że ci się chciało.
Przecież nawet w moim poście jest napisane, że nie trenował wcześniej z uwagi na kontuzje. Tak, można trenować inne osoby nie bedąc trenerem personalnym, ale to już nie moja sprawa. Trenera mam, innego (jakiego? Jak poszperasz głębiej to pewnie znajdziesz), ale od pół roku z hakiem, a trenuję półtora roku. Możesz też znaleźć post z moją przemianą gdzieś głębiej, tam wszystko opisuje. Trochę szukasz problemu tam
  • Odpowiedz