Wpis z mikrobloga

Dzień 9/31

Ależ dzisiaj umysł był nadzwyczaj spokojny, " monkey mind " dał odpocząć, niesamowicie przyjemnie mi się medytowało. Jedynymi dolegliwościami były te fizyczne, wciąż ciało nie jest przyzwyczajone do długiego siedzenia w takiej pozycji i plecy dają się we znaki. Na siłowni jest to dużo łatwiejsze ;p Mam nadzieję, że to się niedługo zmieni, bo chętnie bym posiedział dłużej, nie chcę jednak nabawić się jakichś dolegliwości aby potem móc normalnie funkcjonować. Kolejny krok naprzód, a ja czuję się świetnie :D

#freakzmedytuje #freakz #30dnichallenge #30dnibezprokrastynacji #medytacja #nadtag
Freakz - Dzień 9/31

Ależ dzisiaj umysł był nadzwyczaj spokojny, " monkey mind " da...

źródło: comment_HGEnTV492OPIzmWU1XDeio8QIO05IQST.jpg

Pobierz
  • 3
@Freakz: Jak widzisz każdy dzień jest inny.Umysł można porównać do tafli wody -- czasem spokojna a innym razem wzburzona.Dobre jest też porównanie do giełdy -- jeden dzień w górę na następny spadek ale najważniejsze że cena akcji w szerokim przedziale czasu systematycznie pnie się w górę ( ͡° ͜ʖ ͡°).Przy następnej sesji nie chciej na siłę powtarzać, wywoływać tego dobrego doświadczenia bo jak go nie będzie pojawi