Wpis z mikrobloga

Dlaczego środowiska #lgbt potrzebują jakichś marszy żeby oznajmić wszystkim "patrzcie walimy się w dupę! To normalne" albo "ocieramy się pusiami i jesteśmy z tego dumne".
Jak dla mnie to normalne jest że to co robimy w sypialni pozostaje w sypialni xd
Nie możecie tworzyć normalnych związków jak hetero? W takim sensie że nie potrzebujecie #!$%@? po mieście i głosić wszem i wobec swoje preferencje łóżkowe?
Jak traktować was normalnie skoro nie potraficie się zachowywać jak normalny człowiek xD
#!$%@?, jak kogoś kochasz to #!$%@? na to jakiej jest płci, ale po #!$%@? drzeć na ten temat mordę xDDDDDDD
#neuropa #4konserwy #zwiazki #seks
  • 177
  • Odpowiedz
nie mają równych praw ponieważ ich związki nie są prawnie uznane.


@dziara1429: a mój związek np. z kozą też musi być prawnie uznany? Oczywiście można by to usankcjonować jeśli ktoś chce dziedziczyć itp ale Ci ludzie chcą mieć identyczne przywileje jak małżeństwa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cytrynowe_Ananasy:

Dlaczego środowiska #katolicyzm potrzebują jakichś marszy żeby oznajmić wszystkim "patrzcie #!$%@? żyd do nieba poszedł" albo "zyd zdjęty z patyka z grobu wyszedł".
Jak dla mnie to normalne jest że to co wymyślili sobie pasterze 2000 lat temu pozostaje na pastwisku xd
Nie możecie tworzyć normalnych kółek zainteresowań jak ateisci? W takim sensie że nie potrzebujecie #!$%@? po mieście i głosić wszem i wobec swoje bajki?
Jak traktować was normalnie skoro nie potraficie się zachowywać jak normalny
  • Odpowiedz
@Cytrynowe_Ananasy: Właśnie po to, żeby pokazywac, że istnieją, nie boją się bronić swoich praw i mają prawo żyć w swoim kraju na swoich warunkach, nie będąc od nikogo gorszym. A sięgają do haseł z dzirdziny erotyki bo takie najbardziej obrazowo trafiają do prostych ludzi, czyli też do ciebie.
  • Odpowiedz