Wpis z mikrobloga

Dlaczego środowiska #lgbt potrzebują jakichś marszy żeby oznajmić wszystkim "patrzcie walimy się w dupę! To normalne" albo "ocieramy się pusiami i jesteśmy z tego dumne".
Jak dla mnie to normalne jest że to co robimy w sypialni pozostaje w sypialni xd
Nie możecie tworzyć normalnych związków jak hetero? W takim sensie że nie potrzebujecie #!$%@? po mieście i głosić wszem i wobec swoje preferencje łóżkowe?
Jak traktować was normalnie skoro nie potraficie się zachowywać jak normalny człowiek xD
#!$%@?, jak kogoś kochasz to #!$%@? na to jakiej jest płci, ale po #!$%@? drzeć na ten temat mordę xDDDDDDD
#neuropa #4konserwy #zwiazki #seks
  • 177
  • Odpowiedz
Po pierwsze kłamstwo.

Po drugie bzdura czego najlepszym dowodem jest odsetek ludzi akceptujących te związki w krajach, w których te marsze odbywają się reguralnie


@ZaplutyKarzelReakcji:
A może jest tak że marsze odbywają się regularnie właśnie tam gdzie jest większa tolerancja?
Potrafisz wskazać choć jedną osobę która zmieniła nastawienie do homo dzięki marszom? Jak dla mnie takie marsze są dla uczestniczących, dla których jest to fajne że mogą sobie tak pomaszerować,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@keromo_: w Twojej ocenie.

Czy jakby Tobie jakieś prawa odebrano albo nigdy byś ich nie miał z jakiegoś powodu to nie walczył byś o nie?
  • Odpowiedz
@Cytrynowe_Ananasy: lol, fajnie, że dla ciebie jakiekolwiek związki to "o patrz, oni się walą w cipsko/w dupę, wsadzają sobie pewnie #!$%@? do ust". Pewnie patrzysz na swoich dziadków, wujków, rodziców i sobie myślisz w głowie "hihihi oni się kiedyś ruchali". Ja #!$%@?ę, mentalna piaskownica. Kiedyś też byłem antylgbt, ale kiedy zobaczyłem ile debilizmu jest w szeregach prawictwa, to stwierdziłem, że chyba stoję po złej stronie barykady.
  • Odpowiedz
@Cytrynowe_Ananasy: byłem przypadkowo na paradzie równości w Amaterdamie. Wała koks na ławka, rzucają butelkami, ludzie z #!$%@? na głowie, ubrani jak na sesje BDSM. Gorzej niż z narodowcami.
  • Odpowiedz
@k1fl0w:

bo nie mają takich samych praw jak heteroseksualiście.

Bzdura! Jakich? Tylko nie pisz o jednopłciowych, państwowych małżeństwach, bo heteroseksualista również nie może wziąć ślubu z mężczyzną. Tak samo kobieta z kobietą. A największym głupstwem jest to, że te środowiska żądają przywilejów małżeńskich (które im się nie należą, bo nie mogą robić dzieci) i rozszerzania tego absurdu o nich, zamiast postulować całkowite zniesienie państwowych małżeństw i zostawienie tych spraw kościołom,
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Ale to nie jest żadna odpowiedź. Odpowiedz na pytanie. Powtarzam: jakich to praw nie mają homoseksualiści, które mają heteroseksualiści w Polsce? I jak niby przy egzekwowaniu tego prawa, jest to weryfikowane?
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Co ma piernik do wiatraka? Jakie pretensje? Nie rób uników, tylko odpowiedz na pytanie. Powtarzam po raz trzeci: jakich to praw nie mają homoseksualiści, które mają heteroseksualiści w Polsce? I jak niby przy egzekwowaniu tych praw, jest to weryfikowane?
  • Odpowiedz