Wpis z mikrobloga

Dlaczego środowiska #lgbt potrzebują jakichś marszy żeby oznajmić wszystkim "patrzcie walimy się w dupę! To normalne" albo "ocieramy się pusiami i jesteśmy z tego dumne".
Jak dla mnie to normalne jest że to co robimy w sypialni pozostaje w sypialni xd
Nie możecie tworzyć normalnych związków jak hetero? W takim sensie że nie potrzebujecie #!$%@? po mieście i głosić wszem i wobec swoje preferencje łóżkowe?
Jak traktować was normalnie skoro nie potraficie się zachowywać jak normalny człowiek xD
#!$%@?, jak kogoś kochasz to #!$%@? na to jakiej jest płci, ale po #!$%@? drzeć na ten temat mordę xDDDDDDD
#neuropa #4konserwy #zwiazki #seks
  • 177
  • Odpowiedz
Z telefonu nie kopiluje mi linków do komentarzy, przeczytaj moje odpowiedzi i wróć


@k1fl0w: Ale dopisuj: "edit". Przeczytałem, w żadnej nie podajesz choćby jednego przykładu. Ponawiam pytanie.
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Wciąż nie odpowiadasz na pytanie. Nie zmieniaj tematu i odpowiedz. Pytam po raz ostatni: jakich to praw nie mają homoseksualiści, które mają heteroseksualiści w Polsce? I jak niby przy egzekwowaniu tych praw, jest to weryfikowane?
  • Odpowiedz
@Cytrynowe_Ananasy: to co piszesz to tak jakby napisać- dlaczego środowiska nacjonalistyczne na marszu niepodległości rzucają kamieniami w innych?
Tacy ludzie to niewielki odsetek całości i imho niewiele mają wspólnego z prawdziwymi homo, bo Ci nie chcą być kojarzeni z jakimiś klaunami.
Oczywiście nie można też brać tego co piszę odwrotnie, że na tych marszach nie ma homosiów, ale jednak to tylko jeden niewielki patologiczny odłam.
  • Odpowiedz
nie wiem do czego pijesz


@k1fl0w: Nie wiesz?! To powtórzę po raz szósty: JAKICH TO PRAW NIE MAJĄ HOMOSEKSUALIŚCI, KTÓRE MAJĄ HETEROSEKSUALIŚCI W POLSCE? I JAK NIBY PRZY EGZEKWOWANIU TYCH PRAW, JEST TO WERYFIKOWANE?
  • Odpowiedz
  • 0
@Szykotym87 kurła, po zadaniu mi tego samego pytania tyle raz naprawdę nie wiem do czego pijesz, naprawdę przeczytaj wątek i jak masz cos nowego to wróć
  • Odpowiedz
  • 0
@Szykotym87 widać, że mnie nie szanuje bo powtarzasz się jak zacięta płyta zamiast przeczytać wątek tak jak sugerowałem. Opowiadanie Tobie nie ma sensu.
  • Odpowiedz
kurła, po zadaniu mi tego samego pytania tyle raz naprawdę nie wiem do czego pijesz, naprawdę przeczytaj wątek i jak masz cos nowego to wróć


@k1fl0w: Debilu! W swoim pierwszym komentarzu napisałeś:

bo nie mają takich samych praw jak heteroseksualiście.


Ja napisałem ci, że to nie prawda i żebyś podał choć jeden przykład. Nie podałeś, zamiast tego wielokrotnie unikałeś odpowiedzi i próbowałeś zmienić temat. Ponadto odesłałeś mnie linkiem do głównego
  • Odpowiedz
Dlaczego środowiska #prawicowe potrzebują jakichś marszy żeby oznajmić wszystkim "patrzcie walimy w dupe i #!$%@?! To normalne" albo "ocieramy się ciałami i jesteśmy z tego dumni".
Jak dla mnie to normalne jest że to co robimy w sypialni pozostaje w sypialni xd
Nie możecie tworzyć normalnych związków jak homo? W takim sensie że nie potrzebujecie #!$%@? po mieście i głosić wszem i wobec swoje preferencje łóżkowe?
Jak traktować was normalnie
M.....a - Dlaczego środowiska #prawicowe potrzebują jakichś marszy żeby oznajmić wszy...

źródło: comment_ul4Jzk6YFZMyh7mQSf8aOpEkWu1iflrN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz