Wpis z mikrobloga

#lifehack #komary #muchy #gownowpis
bedziecie mi dziekowac mirki. a teraz do rzeczy: zeby sie pozbyc komara lub muchy z pokoju otworzcie drzwi na osciez pogascie swiatla i na korytarzu lub gdziekolwiek wychodza wasze drzwi zapalcie swiatlo a te skrzydlate gryzonie same wyleca. a jak nie chca wylatywac to powachlujcie czyms w pokoju i zrobcie wiatr. kojena rzecz jak macie komary lub muchy w pokoju i chcecie je powybijac a nie tylko wygonic i nie dysponujecie lepem itp tylko gazeta lub papciem to pogascie swiatlka a krwiopijcy same gdzies usiada. wtedy odpalcie latarke w telefonie i swiecac np na sufit latwiej je upolujecie tymbardziej ze swiatlo latarki bedzie robilo im cienie dzieki ktorym latwiej je znalezc i zholokaustowac.
  • 2
@tomjar no ja mam na zewnątrz na oknie taką pajęczynę z pająkiem w zestawie i ostatnio rano jak się obudziłem to widziałem jak łapie jakąś muchę co mi chciała wlecieć przez uchylone okno. Polecam takiego lokatora. Chciałem mu jakoś pomóc, ale on sobie świetnie radzi, więc po prostu nie otwieram środkowego okna, żeby nie zepsuć mu pajęczyny. I tak sobie żyjemy.