Wpis z mikrobloga

Mircy, mam PS3, kupiłem dla syna grę Rayman Legends w PS Store i za cholerę nie chce się uruchomić, zawiesza się jak tylko minie intro, nie mozna rozpocząć nowej gry, ani kontynuować (chociaż nie ma czego bo jakiejkolwiek nie rozpoczęliśmy). Odinstalowałem, zainstalowałem ponownie, nic nie daje, wciąż nie możemy grać. Ktoś może coś poradzić? Idzie to jakoś sprawdzić czy cokolwiek?

#playstation #konsole #rayman
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@haakenn: Wstrzymaj się z serwisem. Powrót do ustawień fabrycznych konsoli może rozwiązać problem, ale jeszcze poczytałbym w internecie, bo może lepsze sposoby.
  • Odpowiedz
@haakenn: Format. Wszystkie gry trzeba będzie od ponownie pobrać/zainstalować. Wszystkie stany zapisów też znikną, jeśli nie są zapisane w chmurze.

Ustawienia fabryczne stosuje się w ostateczności, gdy wszystkie sposoby zawiodą.
  • Odpowiedz
@haakenn Dostań się do menu serwisowego, google it. Odbuduj bazę danych, przywróć ustawienia domyślne (jeśli się da bez formata, następnie ustaw wszystko znowu pod siebie). Jak dalej będzie lipa to zrzuć wszystkie zapisy na pendrive i postaw system od nowa (też z poziomu menu serwisowego, pewnie będziesz potrzebować pendrive z najnowszym softem ze strony Sony).
  • Odpowiedz