Wpis z mikrobloga

@titus1: Nie znałem tej możliwości, dziękuję. Założyłem wątek, w którym poprosiłem o zdefiniowanie pojęcia "mowa nienawiści", ponieważ ja takowej w swoim przekonaniu nie używałem. Ja nie czuję nienawiści do ludzi, co najwyżej do złego postępowania. W moim watku pojawił się bardzo mądry wpis: https://www.wykop.pl/link/4416531/czym-konkretnie-jest-mowa-nienawisci/
Pobierz bioslawek - @titus1: Nie znałem tej możliwości, dziękuję. Założyłem wątek, w którym p...
źródło: comment_IyYePdyBsLEQYvwkyYnDo2qTGJkuMwhx.jpg
Albo wykop miał awarię i nie ma backupu z tego czasu...


@titus1: Spoko, zrobiłem wiele screnów i wrzuciłem na swoje grupy na facebooku, tak że śladu po tym wydarzeniu nie zatrą. A jak sprobóją, to narobimy takiego smrodu na 'Wykopie', że awaria będzie usunięta migiem. Żeby wątek nie poszedł do lamusa, trzeba dolewać oliwy do ognia - likować go. Coś od czasu do czasu napisać i wówczas nie zaginie w odmętach
nie stać ich na wytłumaczenie się, że zatrudniają stronniczych moderatorów. Niech od razu wstawią na główny baner tęczową flagę i napis "LGBTXZYNG friendly"...


@titus1: Co ty się dziwisz. 'Wykop' to nie żadne narzędzie do szerzenia swoich pogladów, tylko portal na usługach lewicy. Jedyne co ich hamuje to głos opini publicznej. Nie chcą się narażać większości, bo nawet ich oponenci płacą za reklamy. Więc należy zachowywać pozory demokratycznej dyskusji( ͡° ͜