Wpis z mikrobloga

Współczuję tym wszystkim małym fiutkom z rana na drogach którzy swoją frustrację wyladowuja przez agresję na drodze i trabienie.
Przykro mi że żona nie dala dupy rano ale to na niej się wyżyj kretynie a nie na innych.

Dziękuję
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Lapidarny jeśli to Ty w Żorach wcisnales mi się na rondzie przed tira to trochę Ci się należało, ale potem sobie pomyślałem że niepotrzebnie trabilem, :p
  • Odpowiedz
@Lapidarny: a ja lubie komus #!$%@? dzien z rana...
A to kogos otrabie, a to co innego :)
Pozniej sobie wyobrazam jak bardzo maja przez to zjechany dzien i jest mi przyjemnie :)
  • Odpowiedz
@eliblue: Jutro stuknie 13 lat jak jeżdżę autem, jeszcze nigdy mnie nie strąbiono a sam kilka razy użyłem klaksonu, na jakiegoś łba, który nie umie jeździć, więc od razu mi się skojarzyło.
  • Odpowiedz
@Mesosfet: jechal 50 kmph lewym pasem jak zauważył ze dalem kierunkowskaz i zmieniam pas gwałtownie przyspieszyl siedząc mi na klapie bagażnika
az mialem ochotę zahamować szybko ale szkoda czasu na debila
  • Odpowiedz
@rabarbarowyStraznik: Ja np. nie jestem #!$%@?ą nie dlatego, bo #!$%@? 70 km/h gdzie dozwolone jest 50, tylko dlatego, że skakałem po ludzi jako ratownik WOPR. Ale jakich wartości można oczekiwać od wojownika internetowego z odwróconą piramidą wartości i sebkowymi standardami w typie JP, ale na 70%?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
"Jeśli nie #!$%@? na innych kierowców to jesteś tym, na którego #!$%@?ą inni".

@Raum: mądrości sfrustrowanego Janusza
  • Odpowiedz