Wpis z mikrobloga

Laska nie ma nawet startu do prawdziwej Yennefer, w dodatku ten c-----y angielski...

Chyba każdemu na lepsze by wyszło, jakby ta produkcja powstała w całości w CGI.

Yen była piękna i zarozumiała, bo miała takie prawo biorąc pod uwagę jej urodę. Ta laska to wychudzony wypłosz, który p------i z c------m akcentem xd

edit: a śmieszkom śmiejącym się z "prawdziwej Yennefer" - wy serio łudzicie się, że ta produkcja jest na podstawie książki, a nie gry? Jaki jest procent zaznajomionych z marką "Wiedźmin" znających książkę? 1, czy 2%? Więc wiadomo że powinna być jak najbardziej podobna do tej z gry. Więc oszczędźcie swoje "xD" bando przychlastów.
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=110177
#wiedzmin #witcher #netflix #witchernetflix
tamagotchi - Laska nie ma nawet startu do prawdziwej Yennefer, w dodatku ten c-----y ...

źródło: comment_jSrOT5Y0qXdzYhYtPgsFhB6Mf59C0jeZ.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tamagotchi: Serio masz ból d--y o nagranie castingowe, które może przesłać każdy, i na jego podstawie wyciągasz daleko idące wnioski na temat produkcji, o której wciąż tak naprawdę niewiele wiadomo? xD
  • Odpowiedz
@aardwolf: Jprdl serio, w trailerach ile miałeś tej Yen?
Pół godziny trajkotała non stop? Czy może przez kilka ewentualnych wypowiedzianych kwestii mam już spamiętać jej głos i najlepiej aktorkę go podkładającą? I na koniec - skąd wiesz które filmiki obejrzałam, a które nie?

Wystarczy mi angielski Gerwant + kilka innych postaci, aby ocenić czy takie angielskie słuchowisko mi odpowiada, A NIE ODPOWIADA.

W tym momencie się na siłę czepiasz, a
  • Odpowiedz
Chyba każdemu na lepsze by wyszło, jakby ta produkcja powstała w całości w CGI.


@tamagotchi: Po nagraniu jakiejś randomowej aktorki, która najpewniej sama wrzuciła swoje nagranie do neta, żeby się wypromować, stwierdzasz, że lepiej by było, gdyby zrobiono z tego animację. Beka. xD
  • Odpowiedz
  • 1
Chyba każdemu na lepsze by wyszło, jakby ta produkcja powstała w całości w CGI.

@tamagotchi to jest za przeproszeniem okrutne p---------e. To nie jest jedyna aktorka zainteresowana rolą na miłość boską. No i wskaż proszę podobną w całości CGI produkcję.
  • Odpowiedz
@Elodin: @Im_CIA: To stwierdzenie mi przyszło do głowy tak przy okazji i pewnie tak samo bym napisał w reakcji na jakąkolwiek próbkę wideo.

No i wskaż proszę podobną w całości CGI produkcję.

W całości może nie, ale Warcraft np. to ma w sobie jedynie domieszkę prawdziwego filmu. Albo taki Hobbit. Wymienić trochę produkcji można bez problemu. Jeżeli Wiedźmin będzie zrobiony z podobnym rozmachem, to może coś z tego
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Mam nadzieję, że wiedźmin będzie się trzymał z dala od wzorów takich jak Warcraft albo Hobbit.

pewnie tak samo bym napisał w reakcji na jakąkolwiek próbkę wideo.


No, przynajmniej wiem, że dyskusja nie ma sensu.
  • Odpowiedz
  • 30
@tamagotchi
- P-------------e się do serialu który jeszcze nie powstał
- P-------------e się do aktorki która brała udział w CASTINGU i nie ma potwierdzonej roli
- zarzucanie twórcom że nie czytali książek

Śmieszny jesteś XDDDDDDDD
  • Odpowiedz