Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,
Chciałem wszystkim podziękować za aktywność pod wpisem https://www.wykop.pl/wpis/33569001/

Biję się w pierś i oczywiście przepraszam i przyznaję rację, że kara się należała, bo przepisy nie były przestrzegane.
#rozowypasek skruszeje i nauczy się ustawiać ogranicznik prędkości w samochodzie.
Innym tematem jest oczywiście stawianie ograniczeń w miejscach, które są mniej lub bardzie zasadne.

W związku z tak licznym odzewem i faktem, że tamten wpis sponsorowała liczba 50 (km/h) postanowiłem zrobić #rozdajo dla plusujących ten wpis.

Osobie wylosowanej opłacę zamówienie na portalu #pysznepl lub #pizzaportal do kwoty 50 zł (wartość zamówienia z dostawą) !
Zamówienie musi zostać złożone najpóźniej do 22.07.2018
Plusujemy do jutra (13.07) do godziny 9:00.
Losowanie poprzez mikrorandom.
Zielonki również plusują.

Dodatkowo chciałem docenić wkład @producent_smogu , który na pewno zalicza się do #gruparatowaniapoziomu za to, że nie ocenił, postarał się zrozumieć i przede wszystkim nie wyciągnął zbyt pochopnych wniosków.
Moim zdaniem takie zachowanie powinno się wynagradzać.
W związku z powyższym @producent_smogu będzie miał również opłacone zamówienie na kwotę 50zł (pisz prv), a drugie 50 zł jest do wylosowania dla wszystkich plusujących w ramach #rozdajo͡° ͜ʖ ͡°)

Prowadźmy bezpiecznie, stosujmy się do przepisów tak, by nie stwarzać zagrożenia na drodze!

#polska #policja #rozdajo #stoppiratom
  • 10
@GTOnizuka bo powinny być miejsce gdzie prędkość jest ograniczona ale możesz ją przekroczyć dopóki nic się nie stanie jest ok jeżeli coś się stanie a śledztwo wykaże że jechałes szybciej wtedy zaczynają się problemy.