Wpis z mikrobloga

@Lukather: Czyli ekolodzy zostają myśliwymi, aby ratować ekosystem? Zdajesz sobie sprawę, że działalność myśliwych przyczynia się do roznoszenia chorób przez zwierzęta?

@Yoshko: Nie rozumiem argumentu. W żaden sposób nie może być to wytłumaczeniem dla pastwienia się nad zwierzętami. Widzę dużą różnicę między stosunkowo szybką śmiercią w ubojni a wykrwawiającym się dzikiem z powodu niedowidzącego myśliwego.
  • Odpowiedz
@Logytaze: zabawa, rozrywka, czy chec zabawy w to, widzisz nie masz prawa innemu czlowieki tego zabronic, no ale lewusy to lemingi i nie potrafia tego zrozumiec

ja osobiscie lubie isc do restauracji i opierdzielic troche sarniny, a i na polowanie pewnie bym poszedl gdyby nadazyla sie okazja
  • Odpowiedz
@Logytaze: pojemność ekologiczna środowiska poczytaj sobie bambaryło o tym a nie sprzedawaj mi gówna od twojego guru z korpo co #!$%@? wie. O dziwo większość dr i prof z którymi miałem ekologię jest myśliwymi.
  • Odpowiedz
@Logytaze: dla pozyskania mięsa. Zamiast iść do sklepu i kupić nafaszerowany antybiotykami i solankami syf, zdobywają mięso we własnym zakresie tak człowiek robił to od tysięcy lat.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 319
@Logytaze: Bo to znacznie lepsze źródło mięsa niż zwierzęta hodowlane. Dzika zwierzyna jest smaczniejsza i ma lepsze życie niż zwierzęta z farm przemysłowych. Dobry strzelec potrafi zabić niemal natychmiast zwierzę do którego strzela.

Ekolodzy mają w znakomitej większości w dupie środowisko jeśli im dasz tyle pieniędzy ile chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ganiu: Wydawało mi się, że główna narracja myśliwych sprowadza się do uśmiercania zarażonych zwierząt i kontroli populacji a ty mi tu twierdzisz, że to zakażone mięso jest smaczne, bardzo pożywne i w sumie gdyby nie myśliwi to ludzkość chyba umarłaby z głodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak myślisz, ilu Polaków regularnie kupuje i spożywa dziczyznę? Czy to faktycznie tak wiodąca grupa, aby myślistwo w Polsce było pod
  • Odpowiedz
Wydawało mi się, że główna narracja myśliwych sprowadza się do uśmiercania zarażonych zwierząt i kontroli populacji a ty mi tu twierdzisz, że to zakażone mięso jest smaczne


@Logytaze: Mięso jest badane. I masz rację, wydawało Ci się. To nie jest główna narracja myśliwych.
  • Odpowiedz
@L3stko: A jaka jest główna narracja? Myśliwi zdobywają mięso dla głodujących ludzi? Przypominam, że mamy XXI w. więc nie odpływaj za daleko w czasie.

@thestabilizator: Jestem ciekaw czy jest jakaś sensowna przesłanka za myślistwem.
  • Odpowiedz
Wydawało mi się, że główna narracja myśliwych sprowadza się do uśmiercania zarażonych zwierząt i kontroli populacji a ty mi tu twierdzisz, że to zakażone mięso jest smaczne, bardzo pożywne i w sumie gdyby nie myśliwi to ludzkość chyba umarłaby z głodu


@Logytaze: Ależ manipulujesz argumentacją, żeby wyszło na Twoje. Prawda jest taka, że myśliwi chcą sobie postrzelać dla rozrywki, sportu lub podtrzymania tradycji, a że przy okazji wykonują ważną robotę, to
  • Odpowiedz
@L3stko: A jaka jest główna narracja? Myśliwi zdobywają mięso dla głodujących ludzi? Przypominam, że mamy XXI w. więc nie odpływaj za daleko w czasie.


@Logytaze: nie wiem jaka jest główna narracja. Myśliwi zdobywają mięso dla siebie, dla innych. Myślisz że dziczyzna w Biedronce, Lidlu i skupach to z hodowli? W czym ten myśliwy jest gorszy od pracownika masarni?
  • Odpowiedz
@Logytaze:
Rodziców w to mieszasz? Słaby jesteś.
Jeśli nie potrafisz dostrzec hipokryzji środowiska ekologicznego to twój problem.

Wszystko co wypisujesz to jakieś argumenty z dupy:
-piszesz o kontroli populacji chorych zwierząt do której się nie odniosłem
-piszesz o tym, że musimy polować, czego nie napisałem
-piszesz o "protekcji" myślistwa - nie ma czegoś takiego, co pokazały ostatnie ustawy autorstwa pis-u
-piszesz o tym, że aby myślistwo było uzasadnionemusi
  • Odpowiedz