Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1251
Jest nocna, więc można się wyżalić.

Bądź sobie różowym paskiem od 9 lat na vipok.ru.
Organizuj różne akcje na tej stronie że śmiesznymi obrazkami.
Graj w vipokowym radiu przez parę lat.
Zorganizuj thevoiceofwykop.
Zajmuj się przez jakiś czas rolkomaratonem i plywajzwykopem.
Organizuj z innymi mirkami wspólne nauki języków obcych.
Udzielaj się pod różnymi tagami, pomagaj innym, trochę też czasem troluj.

Wpadasz na pomysł.
Vipokowe radio padło z braku zainteresowania.
To może twitch.tv?
Lubisz grać w gry, lubisz przemawiać do mikrofonu i głos masz miły.
Starasz się bardzo.
Miła muzyka, normalna dziewczyna, skill w grze jako tako, piwniczny humor, miły kontakt z widzami.
Kulturka.
Na każdym streamie i na mirko organizujesz rozdajo, różne gierki, nagrody rzeczowe i kody na pizzę.
Zapraszasz mirków na streamka, zainteresowanie niewielkie.
Parę miłych osób zagląda, bardzo to miłe, nie zapomnę tego nigdy.
Parę innych osób jeździ po Tobie.
"Stream bez kamerki, nawet nie oglądam."
"Kody na pitce? Żałosna promocja."

A tymczasem patostreamy?
C--j k---a chlanie wódy na melinie.
1500 wpisów na sekundę.
To jest kontent na miarę naszych czasów.
smutna żaba.jpg
smutna melodia na trąbce.mp3
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Famina: A nie myślałaś może o jakimś kanale na Youtube? Nie każdy lubi oglądać streamy z grania (np. ja), ale masz bardzo przyjemny głos, którego fajnie się słucha i chętnie oglądałbym Twoje vlogi. Mogłyby być nawet o tematyce muzycznej, mówię to jako stary słuchacz Wykop FM i RWM FM, a także fan Twoich bluesowo-jazzowych (i nie tylko) audycji. Chyba nie ma w Polsce Youtubera, który poruszałby taką tematykę. Mogłabyś być
  • Odpowiedz
0) Coś co mnie irytuje najmocniej. Jesteś w kategorii polskiego twitcha a gadasz po angielsku. Priorytetem dla Ciebie jest EN/PL a powinno być raczej PL/EN. Chcesz gadać po angielsku, zmień kategorię jezykową.

@silence333: Dziękuję za konstruktywny komentarz. Język streama mam ustawiony na angielski, ale mam też ustawioną społeczność "polskie_strumyki", więc wydaje mi się, że to dobry konsensus.

1) Grasz w fortnite - mega nudną grę do oglądania. Multiplayery są najchętniej oglądane u dużych streamerów, którzy albo mają dużo charyzmy, albo mega skilla.


W Fortnite gram, bo go bardzo lubię. Wydaje mi się, że pojęcie "nudnej gry" jest dosyć względne. Jednemu podobają się takie gry, a innemu inne. Wszystkim w tej kwestii nie dogodzę. Fortnite jest grą uniwersalną do oglądania, bo nie trzeba w nią grać, żeby
  • Odpowiedz
1. Po co mówisz po angielsku? Masz o wiele większą konkurencję, poza tym reklamujesz się na polskiej stronie.


Reklamuję się nie tylko na polskich stronach. Stream po angielsku, to o wiele większa konkurencja, ale i o wiele większy zasięg.

2. Czemu nie masz włączonej kamerki? Jak chcesz złapać kontakt z widzami? Ze znanych streamerów co nie używają kamerki kojarzę tylko Gosu z lola (bodajże najlepsza Vayne świata?), pewnie KILKU się jeszcze znajdzie.

Póki co, to chyba brak odwagi, streamuję około miesiąca, pewnie prędzej czy później jakaś mała kamerka się pojawi na ekranie, żeby widzowie mieli ze mną lepszy kontakt.
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: Lothar streamuje od samego rana zawsze, więc to duża zaleta u niego. Ale dla mnie jego stream jest taki bezuczuciowy. Skill ma przyzwoity, gra raczej ostrożnie niż szalenie. Zastanawiam się cały czas co ludzi do niego przyciąga? Bo ja go czasem oglądam rano w pracy, bo o tej godzienie nie ma wielkiego wyboru. Ale mnie jakoś mocno do siebie nie przekonuje.
  • Odpowiedz
@Famina: Chlip, dajcie mi wyświetlenia.
Pewnych rzeczy nie zmienicie, szanowni "twórcy", więc albo się przyzwyczajcie albo przestańcie płakać.

Patostreamy dla przeciętnego dorosłego widza mogą być rakiem, ale dla nieletnich są pożywką, młodocianych na pewno jest więcej w internecie niż tych dorosłych.

P.S. bycie normalną dziewczyną nei sprawia, że nagle ludzie zlecą oglądać się twoje streamy, więc w ogóle po co to wymieniać? To jakiś ficzer streama, że host ma jajniki?
N.....s - @Famina: Chlip, dajcie mi wyświetlenia.
Pewnych rzeczy nie zmienicie, szan...

źródło: comment_ceGYK1KW2RWzfBobgaaToYMYnio6HDsG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz