Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1251
Jest nocna, więc można się wyżalić.

Bądź sobie różowym paskiem od 9 lat na vipok.ru.
Organizuj różne akcje na tej stronie że śmiesznymi obrazkami.
Graj w vipokowym radiu przez parę lat.
Zorganizuj thevoiceofwykop.
Zajmuj się przez jakiś czas rolkomaratonem i plywajzwykopem.
Organizuj z innymi mirkami wspólne nauki języków obcych.
Udzielaj się pod różnymi tagami, pomagaj innym, trochę też czasem troluj.

Wpadasz na pomysł.
Vipokowe radio padło z braku zainteresowania.
To może twitch.tv?
Lubisz grać w gry, lubisz przemawiać do mikrofonu i głos masz miły.
Starasz się bardzo.
Miła muzyka, normalna dziewczyna, skill w grze jako tako, piwniczny humor, miły kontakt z widzami.
Kulturka.
Na każdym streamie i na mirko organizujesz rozdajo, różne gierki, nagrody rzeczowe i kody na pizzę.
Zapraszasz mirków na streamka, zainteresowanie niewielkie.
Parę miłych osób zagląda, bardzo to miłe, nie zapomnę tego nigdy.
Parę innych osób jeździ po Tobie.
"Stream bez kamerki, nawet nie oglądam."
"Kody na pitce? Żałosna promocja."

A tymczasem patostreamy?
#!$%@? #!$%@? chlanie wódy na melinie.
1500 wpisów na sekundę.
To jest kontent na miarę naszych czasów.
smutna żaba.jpg
smutna melodia na trąbce.mp3
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Famina: Zbyt roszczeniowo podchodzisz do tematu. Strimując masz przede wszystkim dobrze się bawić, jeśli już po miesiącu czujesz, że nie ma to sensu, że 10 widzów to za mało, to trochę średnio. Takie "uroki" bycia małym strimerem - należy konsekwentnie robić swoje i dobrze się przy tym bawić, a kiedyś przy odrobinie szczęścia i samozaparcia może coś zaskoczy.

Pro tipy od innego undergroundowego (xD) strimera:
- rozdawanie kluczy, to nie jest dobry pomysł (dobrego widza nie "kupisz"),
- strimowanie najpopularniejszej gry, w najpopularniejszym języku, w takich godzinach jak wszyscy, to nie jest dobry pomysł,
- cel donejtów na layout'cie w trakcie gry, za szybko, za szybko (widzowie w większości tego nie lubią - tłumaczysz się transparentnością, a obstawiam, że przeciętna osoba odbierze to
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
- rozdawanie kluczy, to nie jest dobry pomysł (dobrego widza nie "kupisz"),


To jest bardziej nagroda dla tych, którzy mnie oglądają, bo żeby wziąć udział w losowaniu, to trzeba zebierać walutę podczas oglądania streama.

- strimowanie najpopularniejszej gry, w najpopularniejszym języku, w takich godzinach jak wszyscy, to nie jest dobry pomysł,


Racja.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie trzymaj swojego streama pod kloszem wykopowego humoru.


Człowiek z wykopu wyjdzie, a wykop a człowieka nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie sądzę by aż tak dużo tego wykopowego humoru było na streamie, ale postaram się trochę to zmienić.

Zmień nazwę waluty ze !stulejki
  • Odpowiedz
@Famina: jako że wybiło się to do gorących to postanowiłem zajrzeć i własnie obejrzałem pół godziny dzisiejszego streama i zwyczajnie tego nie rozumiem, może jestem za stary ( ͡° ͜ʖ ͡°) Grasz w jakąs gierkę i głównie komentujesz to, co piszą ludzie.

Gdzie w tym jakiś kontent? Nie zauważyłem abyś grała tam z kimś ze streama czy dokonywała innej interakcji.

Nie grasz też jakoś wybitnie
  • Odpowiedz