Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1251
Jest nocna, więc można się wyżalić.

Bądź sobie różowym paskiem od 9 lat na vipok.ru.
Organizuj różne akcje na tej stronie że śmiesznymi obrazkami.
Graj w vipokowym radiu przez parę lat.
Zorganizuj thevoiceofwykop.
Zajmuj się przez jakiś czas rolkomaratonem i plywajzwykopem.
Organizuj z innymi mirkami wspólne nauki języków obcych.
Udzielaj się pod różnymi tagami, pomagaj innym, trochę też czasem troluj.

Wpadasz na pomysł.
Vipokowe radio padło z braku zainteresowania.
To może twitch.tv?
Lubisz grać w gry, lubisz przemawiać do mikrofonu i głos masz miły.
Starasz się bardzo.
Miła muzyka, normalna dziewczyna, skill w grze jako tako, piwniczny humor, miły kontakt z widzami.
Kulturka.
Na każdym streamie i na mirko organizujesz rozdajo, różne gierki, nagrody rzeczowe i kody na pizzę.
Zapraszasz mirków na streamka, zainteresowanie niewielkie.
Parę miłych osób zagląda, bardzo to miłe, nie zapomnę tego nigdy.
Parę innych osób jeździ po Tobie.
"Stream bez kamerki, nawet nie oglądam."
"Kody na pitce? Żałosna promocja."

A tymczasem patostreamy?
#!$%@? #!$%@? chlanie wódy na melinie.
1500 wpisów na sekundę.
To jest kontent na miarę naszych czasów.
smutna żaba.jpg
smutna melodia na trąbce.mp3
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Famina: To jest uniwersalne podsumowanie social mediów.

Mogę się starać jak nie wiem co, wrzucać foty dopracowane w najmniejszym detalu, z ciekawym opisem, informacją, historią czy coś takiego. Darmowe, do użytku komercyjnego, w pełnej rozdzielczości, bla bla bla... I tak wygra śmieszny kot albo instagramerka, która wrzuciła 2344877633 zdjęć układanek z modnymi kosmetykami albo swoje selfie ( )
  • Odpowiedz
@Famina: ja poproszem link do twitcha, chętnie popatrzę co się tam wyrabia :)
No i nie przejmuj się, to, że większość coś wybrała, to nie znaczy, że jest lepsze czy fajniejsze.

Ja tam mam wszystkie te patostreamy i inne magicale na czarnej liście odkąd zainteresowało się tym więcej niż 5 osób na wykopie xD
  • Odpowiedz
Lubisz grać w gry, lubisz przemawiać do mikrofonu i głos masz miły.


@Famina: a może zaproponuj cokolwiek ciekawego? Bo kompletnie nie widzę powodu, żeby słuchać czy oglądać jak ktoś gra w grę. Trudno mi sobie coś mniej produktywnego wyobrazić.
  • Odpowiedz
@Famina: Niestety chamówa rządzi. Może wina to wieku użytkowników? Nie wiem. Ale mnie lvl 25 już patostreamy nie interesują, nawet nigdy nie widziałem tego. Ale wiem, że patola z tego chyba hajs trzepie.
  • Odpowiedz
Oglądam streamy od @Famina i wcale nie przeszkadza mi brak kamery ani fakt że gra w grę której po prostu nie lubię. Trafiłem przypadkiem przez wpis na mirko i jakoś spodobał mi się cały jej content, jest fajny kontakt z widzami, gra wg. mnie na bardzo wysokim poziomie a przy tym świetny głos... już nie wspominając o wplatająch się w słowa hasełkach z Wykopu.

Ale stulejmany wspaniałe to oczywiście muszą pokazać
  • Odpowiedz
@Famina: Wywołany do tablicy podam Ci parę rzeczy na które ja wpadłem oglądając Twój stream

Nie trzymaj swojego streama pod kloszem wykopowego humoru. Zmień nazwę waluty ze !stulejki na coś innego. Np. miecze albo coś co się kojarzy z kotami, pazurki, mleczko, cokolwiek. Ja nawet jako obywatel wykopu od ponad 4 lat znajduję to jako coś trochę #!$%@?, a co dopiero ktoś spoza wykopu kto trafi na Twój stream przypadkiem. Może uznać że kpisz z widzów, nie zrozumie tego czemu zbiera akurat stulejki. Szczególnie że nigdy nie spotkałem jeszcze kanału gdzie tą walutę można tak fajnie wykorzystać.

Zdecyduj się w jakim języku chcesz prowadzić swój stream. W tym momencie trzymasz dwie sroki za ogon. Celujesz zbyt wysoko jak na początkującą streamerkę, wystarczy że wspomnę tutaj przykład Shusheja, laureata pierwszego turnieju w League of Legends. Był on mega popularny w społeczności po tym jak razem z Fnatic stanął na podium turnieju wieńczącego pierwszy sezon. Zachłysnąwszy się ową postanowił prowadzić swój stream po Angielsku. LEGENDA LoL bardzo szybko stoczyła się pod metr mułu i dzisiaj jak już odpali streama ma chyba ze 30 widzów a co dopiero początkująca dziewczyna, która do zaoferowania ma jedynie swój urok osobisty, nie ma fejmu ani topowego skila w
  • Odpowiedz
@Famina: Smutne pepe. Nie przejmuj się, ludzi oglądających patostreamy powinno się wrzucać do klatek dla wrestlerów i wrzucać tam ruskich dresiarzy z nimi. Potem powinno się lać tam wódkę i leczyć autyzm metodami madek.
  • Odpowiedz
@Famina: Robienie treści, które nie są patostreamem, nie powoduje automatycznie, że te treści są wartościowe. Nikt nie podkłada ci kłód po nogi, serio. To, że są ludzie, którzy oglądaja patostreamy, to nie oznacza, że na Wykopie nie ma innej widowni. Ona jest, ale widocznie jej nie zainteresowałaś. Skoro nie zainteresowałaś, to trzeba coś zmienić.

Ja ci dobrze życzę. Powodzenia!
  • Odpowiedz