Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tldr: moja różowa przestała się spotykać z kimkolwiek po związaniu się ze mną.

Po kolei: ja lvl 23, ona 20. Jesteśmy razem ponad pół roku. Jest to pierwszy związek mój jak i jej.
Dużo pracuję. Ponad 10h dziennie, gdyż oprócz zwykłej pracy pomagam mamie przy prowadzeniu gospodarstwa. Ona skończyła szkołę średnią, aktualnie nie robi nic. Dosłownie. Siedzi cały dzień w domu, ogląda gównoprogramy w tv. Czasem wyjdzie gdzieś z siostrą. Gdy się poznaliśmy, miała kilka przyjaciółek, jednak stopniowo przestała się z nimi spotykać. Zostałem tylko ja i siostra.
Jest to dla mnie o tyle problematyczne, że mam mało czasu na życie prywatne, a różowa chciałaby, żebym każdą wolną chwilę poświęcał jej. Nie przepada za spotkaniami w gronie nawet kilku osób, kilka razy idąc po mieście próbowała uniknąć spotkania z moimi znajomymi idącymi z naprzeciwka. Zawsze gdy mówię, że idę ze znajomymi/zostaje w domu/chcę pobyć sam daje mi do zrozumienia, że powinienem ten czas spędzić z nią. Czuję wtedy wyrzuty sumienia.

Pytam o szkołę, mówi że chce iść do policealnej. Nie robi nic w tym kierunku by się tam dostać. Matury też nie zdała. Mówiła że chce załatwić pracę sezonową na wakacje. Też nic nie robi żeby ją dostać.

Mirki co mam robić? Mimo tego co napisałem, jest naprawdę dobrą dziewczyną, nieskażona #logikarozowychpaskow, ani żadna księżniczka z niej. Zawsze stara mi się pomagać, czy to w domu czy w garażu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Próbowałem z nią na ten temat pogadać, bezskutecznie, zawsze twierdzi że przesadzam i wcale tak nie jest.

#zwiazki #rozowepaski #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 53
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania ludzie są różni i różnie podchodzą do życia. Może Twój różowy jest typem osoby, której niewiele trzeba i nie ma wielkich ambicji, ale jak widzisz w niej potencjał, to może popchnij ja ku czemuś, zaraź nią czymś (w sensie rozpal zapał do czegoś xD). I to, że nie będzie miała matury nie znaczy, że od razu jest skreślona. Bez wykształcenia można dobrze żyć i mieć pasję ;)
  • Odpowiedz
Mirkówna: Niestety opku, ale lepiej nie będzie. Chyba, że znajdzie sobie jakieś zajęcie, hobby no i ewentualnie pracę. Sama to przerabiałam. Na sobie w dodatku. Facet pracował, a ja nic nie robiłam. Nie chciałam. Czasami brałam się za jakieś szycie (hobby), ale po jakimś czasie to rzucalam. Miałam wielkie pretensje do faceta, że woli wyjść ze znajomymi, niż że mną oddać film. Dwa razy mi ostro przygadał, że przesadzam i to ja kwitnę w domu, a nie on. I on ma ochotę pobyć sam po całym dniu pracy, albo iść na piwo. A nie walić pieszczoty że mną. Najpierw bywałam na niego zła, ale potem przychodziła refleksja. Że mogłam iść do pracy, albo wrócić na studia, ale tego nie zrobiłam i wyładowywałam moją NUDĘ na nim.
Dalej nie mam koleżanek, ale zajęłam się sobą no i w zasadzie mamy już dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°), wiec nie odczuwam braku koleżanek. Tzn. odczuwam, ale nie jestem zła na mojego niebieskiego jak powie mi, że idzie z kolegą na piwo.
Pogadaj z nią, ale bez pieszczenia się. Powiedz o tej pracy, o tym że jesteś facet i potrzebujesz
  • Odpowiedz
@Yezdemir Dokładnie, nie wiem czemu teraz panuje przekonanie że jak się coś w związku czasem nie układa to trzeba jak najszybciej go zakonczyc. Jak mi się zaczęły problemy w życiu co przełożyło się na związek to też nagle "sorry ale to nie wypali", mimo że ją kochałem najmocniej i chciałem jak najlepiej to mnie rzuciła. Sam wiem że każdy ma gorsze dni, potknięcia więc jeśli się kogoś kocha to się go
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire: To, że nie zdała matury to akurat jest najmniejszy problem w tym wszystkim. Można ją poprawić, poza tym i bez matury może się nauczyć jakiegoś dobrego zawodu i nieźle zarabiać, nie każdy musi robić karierę w korpo. Bardziej martwiące jest to, że dziewczyna piwniczy i nic nie robi, a nawet z jakąś jedną koleżanką nie próbuje utrzymać znajomości. Dziewczyna prawdopodobnie ma depresję i powinna iść do psychologa, bo takie
  • Odpowiedz