Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tldr: moja różowa przestała się spotykać z kimkolwiek po związaniu się ze mną.

Po kolei: ja lvl 23, ona 20. Jesteśmy razem ponad pół roku. Jest to pierwszy związek mój jak i jej.
Dużo pracuję. Ponad 10h dziennie, gdyż oprócz zwykłej pracy pomagam mamie przy prowadzeniu gospodarstwa. Ona skończyła szkołę średnią, aktualnie nie robi nic. Dosłownie. Siedzi cały dzień w domu, ogląda gównoprogramy w tv. Czasem wyjdzie gdzieś z siostrą. Gdy się poznaliśmy, miała kilka przyjaciółek, jednak stopniowo przestała się z nimi spotykać. Zostałem tylko ja i siostra.
Jest to dla mnie o tyle problematyczne, że mam mało czasu na życie prywatne, a różowa chciałaby, żebym każdą wolną chwilę poświęcał jej. Nie przepada za spotkaniami w gronie nawet kilku osób, kilka razy idąc po mieście próbowała uniknąć spotkania z moimi znajomymi idącymi z naprzeciwka. Zawsze gdy mówię, że idę ze znajomymi/zostaje w domu/chcę pobyć sam daje mi do zrozumienia, że powinienem ten czas spędzić z nią. Czuję wtedy wyrzuty sumienia.

Pytam o szkołę, mówi że chce iść do policealnej. Nie robi nic w tym kierunku by się tam dostać. Matury też nie zdała. Mówiła że chce załatwić pracę sezonową na wakacje. Też nic nie robi żeby ją dostać.

Mirki co mam robić? Mimo tego co napisałem, jest naprawdę dobrą dziewczyną, nieskażona #logikarozowychpaskow, ani żadna księżniczka z niej. Zawsze stara mi się pomagać, czy to w domu czy w garażu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Próbowałem z nią na ten temat pogadać, bezskutecznie, zawsze twierdzi że przesadzam i wcale tak nie jest.

#zwiazki #rozowepaski #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 53
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Cóż, cel życiowy czyli facet + życie na jego koszt zrealizowany, teraz tylko dzieci i plan zrealizowano. Myśle, że uda jej się to do 25 roku życia. Szczerze współczuje, bo to najgorszy typ partnera. Ona się całe dni nudzi, jej życie nie ma sensu więc nie rozumie że Ty poza domem nie odpoczywasz tylko pracujesz, a po powrocie do domu chcesz też mieć trochę czasu dla siebie, na hobby
  • Odpowiedz
ja #!$%@?, to ja jestem niby tym złym przegrywem mizoginem co niby nienawidzi kobiet według normikow, ale #!$%@? trochę zrozumienia, może dziewczyna jest w stanie prokrastynacji, depresji, stracila sens życia (lub nigdy go nie miała) odczuwa jakieś lęki przed wychodzeniem z domu czy interakcjami z ludzmi a wy już wydaliscie wyrok że jest leniwą #!$%@?ą bluszczem.... Moz rodzice jej nie kochali i teraz tylko by chciała się przytulać? Nie mówię że tak
  • Odpowiedz
Popchnij ją do przodu, niech idzie do jakiejś rozwijającej pracy, wtedy zobaczy, jak cenny jest czas poza nią. Rozmawialiście już na temat Waszej przyszłości? Czy obydwoje będziecie zarabiać, czy będziesz ją utrzymywać przez całe życie? Czy ona w ogóle chce pracować, skoro nic nie robi w tym kierunku?
  • Odpowiedz
@rower12: Może marzyć nawet o zostaniu jednorożcem, jeżeli facet chce jej to sfinansować albo sama ma na to środki, istotą problemu jest fakt że przez to, że nic w życiu nie robi, oczekuje że facet będzie jej poświęcał każdą wolną chwilę.
Zresztą umówmy się, laska nie zdała matury, ona nie ma nawet perspektyw na karierę, nie mylmy konsekwencji lenistwa lub niskiej inteligencji z jakikolwiek wyborem.
  • Odpowiedz