Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Do mirków i mirabel co rzucili palenie,
Też wam brakuje fajek a najbardziej tych sytuacji z mini związanych? Przykładowo pijecie sobie w barze wychodzicie z kimś na faje i te 5 min bajery itp.
Nie pale już pół roku, wcześniej 2 lata paliłem jeszcze wcześniej 1,5 roku nie paliłem a jeszcze wcześniej 2 lata paliłem i czasami jak sobie przypomnę to fajki mi się chce ze #!$%@? mało nie dostaje
(°°
#palenie #rzucaniepalenia #rzucajpaleniezwykopem #papierosy
  • 5
@Matti_Hautameki: paliłem 15 lat
brakuje mi fajek tak do piwka, ale z drugiej strony wiem jak strasznie głupi, drogi, śmierdzący i bezsensowny to jest nałóg, że nie mam problemu wytrzymać w niepaleniu od 3 lat
głupi w rozumieniu - no #!$%@? co za debilizm, idzie se chłop i dymi mu z ręki. Kretynizm
drogi - 14k już w kieszeni, a nie brałem pod uwagę inflacji i zaniżyłem spożycie w obliczeniach
smród
@Matti_Hautameki nie brakuje mi tego, wręcz widok palaczy budzi teraz we mnie uczucie pogardy i wstydu że kiedyś to robiłam. Zwłaszcza że w zdecydowanej większości palacze jakich widzę to jakieś seby karyny albo najniższe warstwy społeczne czytaj bieda, patologia, menelstwo i ogólnie brzydcy ludzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gwynebleid: mnie kwestie pieniędzy i zdrowia właśnie utrzymują przy nie paleniu
@nama: no właśnie ja jak widzę kogoś kto pali to mu prawie że zazdroszczę
Dopiero jak rzuciłem to sobie uświadomiłem jak ja lubiłem palić, pierwsza fajka po imprezie, puścić dymka po dobrym żarciu, wypalić że 3 pod rząd po kłótni z różowym...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nama: coś w tym może być, u mnie odkąd pamiętam to cała rodzina, łącznie z wujkami, ciotkami, stryjkami itd. 3/4 paliło faje, tak więc widok osoby z petem w zębach to w sumie od zawsze była normalność.
A gimnazjum jak to gimnazjum zrobiło swoje ¯\_(ツ)_/¯