Wpis z mikrobloga

@kwasnydeszcz: @MinnieMouse0: @Konkol: beka w sumie dobra, no ale trzeba sobie szczerze powiedzieć że nigdy pod tym względem nie będzie równości między płciami - biologicznie mężczyzna jest zdolny do reprodukcji nawet kilka razy dziennie, kobieta przy zajsciu w ciąże nie jest w stanie przekazać genów dalej przez ~rok
Poza tym samica zawsze w przypadku stosunku podejmuje ryzyko, samiec nie. Jeszcze inną kwestią jest to że to
  • Odpowiedz
  • 1
@kwasnydeszcz facet wycwiczony, tyle treningu, pyta twarda jak stal, chodzi jak tłoki w wojskowym Kamazie, masa poświęceń, nie zakładał rodziny bo najpierw trening, doszedł do perfekcji, sprzęt niezawodny, a Ty coś tutaj o warsztatach... U nas to nie tak jak u was. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
a warsztat, który odwiedzają setki samochodów? to zajebisty warsztat?

@JustMeQ17: najlepsi fachowcy

Nie rozumiem, naprawde, w takim razie przeszkadza kobietom taki typ faceta czy nie, bo ciezko zinterpretowac kto co ma na mysli...

@krne: poza heheszkami to tak, mnie przeszkadza. Mógł tego w ogóle przecież nie pisać w opisie, a tak wyszło "wyruchałem
  • Odpowiedz
Gdzieś kiedyś widziałem mema który niósł przesłanie ze: klucz który otwiera wszystkie zamki to zajebisty klucz... A zamek który otwierają wszystkie klucze to #!$%@? owy zamek :p
  • Odpowiedz