Wpis z mikrobloga

@Siman: jak to było inaczej? W artykule na temat ćwierćfinałów proponowany był typ na poniżej 5.5 gola w pierwszym dniu ćwierćfinałów i weszło jak w masło ;) podobny typ wszedł drugiego dnia, kiedy padło łącznie jeszcze mniej bramek, bo 4. Mówimy oczywiście o regulaminowym czasie gry, bo dogrywki nie wliczają się u żadnego bukmachera do zakładów przedmeczowych na bramki, także wypraszamy sobie :)
@Typeria: zgadzam się, nie sypnęło, ale na tym etapie osobiście spodziewam się ostrej walki z obu stron, przewiduję, że minimum padną dwie bramki, a jeśli dojdzie do remisu 1-1 myślę, że obie drużyny będą za wszelką cenę dążyły do rozstrzygnięcia w ciagu 90 minut. Tak czy inaczej, ja gram dziś O2 na kuponie z O1.5 na jutro, poprzednie Overy weszły mi bardzo ładnie: https://nitrogensports.eu/betslip/f318f02djBhaXRwQUU2UFM3THBiVEQvcXQ3dz09/r/4943811/
@Siman: Kante z reguły pokrywał ten over, ale bardzo nieznacznie:

Urugwaj:10.470
Argentyna: 9.725
Dania: 10.349
Peru: 10.552
Australia: 10.461

Dzisiaj jeśli potwierdzi się scenariusz, że w środku będzie sporo walki i bieganiny, to pewnie znów będzie lekko przekroczony ten overek, ale to na styku wszystko jest
@rafgg powyzej masz dystans przebiegniety przez Kante w poprzednich meczach, czy to slabo? Ciezko powiedziec, ona ma inne walory niz bieganie po 15 km w meczu ;)