Wpis z mikrobloga

Ktoś z Mirków oddawał telefon do Samsung Plaza na Placu Europejskim?
Jutro jadę w związku z dość popularnym problemem "Wykryto wilgoć w porcie USB" i jestem ciekawy czy rzeczywiście robią od ręki w ramach gwarancji w tą +/- godzinkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
#samsung #galaxys7 #android #warszawa
  • 9
  • Odpowiedz
@Poemat: @drzewkonieszczescia: kiedys oddawalem na gwarancyjna wymiane olyty glownej moj stary dobry s4. Bez slowa wymienili. Takze polecam

PS Nie wiecie jak wyglada gwarancyjna wymiana baterii w s7 edge? Mam jeszcze niecaly rok gwarancji i chcialbym ja wymienic. Czy muszę jakos udowodnic, ze telefon nie trzyma tak dobrze energii jak po zakupie?
  • Odpowiedz
  • 0
@heavybreathing ja oddalem s7 edge do nich bo miałem czarna kropke na wyświetlaczu. Telefon zrobiony w kilka godzin, a wymienili mi wartswe amoled, ekran (szklo) oraz baterie. Wiec wlasciwie telefon jak nowy :) Bardzo pozytywne zaskoczenie
  • Odpowiedz
  • 1
@Poemat @drzewkonieszczescia Jeśli telefon jest klejony (bateria nie wyjmowana) gwarancja to 24 miesiące - zmieniło się to jakoś w ciągu ostatniego roku. W serwisie podłącza pod urządzenia diagnostyczne i sprawdza, czy sprawnosc baterii spadła na tyle, że konieczna jest wymiana.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@drzewkonieszczescia
@cyper oddałem wczoraj, dziś dostałem SMS z możliwością odbioru - problem jak wyżej, nie mogłem ładować telefonu zupełnie. Wymienili płytę główną, baterie i wyświetlacz ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz