Wpis z mikrobloga

Pomóżcie mi błagam! Dostaje takie smsy od rzekomo Vivusa że muszę spłacić jak najszybciej zaległą pożyczkę tylko problem w tym że żadnej takowej nie brałam ponieważ mam 15 lat. Dostaje też smsy powiązane z tą "pożyczką" od kancelarii prawnej Koksztys i jestem straszona wizytą windykatora, czytalam że to lewa firma. Powiedziałam to matce to mnie #!$%@? że to przez to że siedze w internecie i pewnie wpisalam gdzieś swój numer telefonu a to nieprawda. Co mam zrobić?
#pomocy
V.....l - Pomóżcie mi błagam! Dostaje takie smsy od rzekomo Vivusa że muszę spłacić j...

źródło: comment_mjUuUB1vC9OeIKaqWWyB4Vr5z3ZIgdSb.jpg

Pobierz
  • 179
ja #!$%@? to nie możecie tam zadzwonić powiedzieć, że chyba mają zły numer telefonu xD?
jUŻ NIEDŁUGO BEDZIECIE PYTAC SIE JAK SIE WYSRAC Xddd
@n1troo:
Wiesz że równie dobrze mógłby to być wałek? Dobrze że spytała bo były akcje, że dzwoniłeś na niby polski numer telefonu a potem przychodził rachunek na 2000 zł bo się okazało, że się połączyłeś z numerem premium z Kambodży czy innego Bangladeszu.
@Virriel: Na numer telefonu, który założyłem tymczasowo Tacie, jak był kilka dni w szpitalu też zadzwoniła jakaś pinda z firmy krzak zajmującej się windykacją. Nie wiedziała, do kogo dzwoniła i próbowała uzyskać jakieś dane,ale posłałem na bambus i później chyba nie dzwoniła. Powiedziałem jej, że skoro jestem dłużnikiem, to ona powinna znać moje dane osobowe, a przynajmniej imię i nazwisko. Nic się nie odezwała, chłodno się pożegnaliśmy i tyle.
Nic nie trzeba robić w takiej sytuacji. Ja też tak mam mimo, że żadnej pożyczki nigdy nie posiadałem, SMSy i telefony to u mnie prawie codzienność. Specjalnie zainstalowałem sobie na telefonie taką aplikację, która pokazuje kto dzwoni i na tej podstawie mogę zweryfikować czy odbierać czy nie.