Wpis z mikrobloga

@Vamiacz: Nie ma się z czego śmiać. Ja też kiedyś wpadłem w łapy "szalonego" stylisty fryzur. Zrobił mi na głowie "beze" i wygolił boki. Fryzurę musiałem poprawić u innego. 5 lat poźniej ta hipstera fryzura zrobiła się modna.¯\_(ツ)_/¯
@Vamiacz: nawet gdybyś poszedł do najlepszego fryzjera na świecie to nic nie zmieni faktu że od tego czy będziesz dobrze wyglądał zależy twoja twarz a nie to że na zdjęciu wygląda super. Super to wygląda jak ma się taką twarz jak ten pan i o tym ludzie zapominają że czasami nawet najlepsze ściecie nie pomoże jeżeli nie będzie pasowało do twarzy i z nią ''współgrało''. Sam się o tym przekonałem także
#!$%@? 70 zł za strzyżenie #!$%@?ło mnie ale może wyjdę z przegrywu


@Vamiacz: O chui xD Ja idę do fryzjera 300m od domu - strzygę się (nie na sebe, robię sobie fryzurę która imo nie wygląda źle), farbuję włosy (czasem dwukrotnie), rozjaśniam, potem wiadomo - mycie, odżywka, jakaś mała stylizacja i za jakieś ok. 2 godziny płacę 30pln. No i bez zapisów, do godziny jestem obsłużony. A tu śpiewają sobie ponad
@rozowatoxa Normalne, średnie miasto 200k mieszkańców. Za samo strzyżenie jeszcze nigdy w żadnym zakładzie nie zapłaciłem więcej niż 20pln. Mój sekret tkwi w tym, że nie chodzę do położonego w centrum jakiegoś Barber&HairCut Company z hispsterskim brodaczem w fartychu strzygącym wiktoriańskim szpadlem, tylko do pani Bożenki z certyfikatem, kilkunastoletnim doświadczeniem i radzącej sobie nienajgorzej w spełnianiu życzeń klienta
@Rzuku: jestem ciekaw tych twoich 30 zł, skoro samo strzyżenie kosztuje powiedzmy ok. 20 zł, a co z farbą, przecież swoje kosztuje? no i ciekawe który fryzjer za godzinę swojej pracy ceni się na 15 zł, skoro w biedrze dostanie więcej
@jenerau: To fajnie, że jesteś ciekaw - zapraszam na rozmowy z fryzjerką, to sobie ustalicie szegóły.
Ogólnie strzyżenie kosztuje u mnie 12, a nie 20 zł, a niezbyt musisz się orientować w temacie farbowania włosów, więc wyjaśnię - fryzjerki nie muszą siłą wciskać pigmentu w każdy włos, a po prostu nakładają farbę i każą czekać, delikatnie ogrzewając.
Sa strzyżenie płacę jak za strzyżenie, a w komplecie od razu z farbowaniem jest