Wpis z mikrobloga

@sikzmiednicy nie no nie ma autyzmu to nie muszę pokazywał mordy ale generalnie bardzo przyjemnie godzinę zeszło dostałem szklaneczke whisky, typ mi przy okazji pokazał jakie błędy robił fryzjer mój ostatni i faktycznie było widać. Myślałem, że to będzie jakiś desperacki rzut na hipstera który zrobi to samo co Grażyna z osiedla a jestem pozytywnie zaskoczony
@srogie_ciasteczko Fryzjer dobry, po prostu ma sporą konkurencję i jest w miarę nowy - musi walczyć z konkurencją do której się przyzwyczaili ludzie. A nie mam co pokazywać, bo nie byłem tam od ponad miesiąca. Naprawdę takie nie do pomyślenia jest strzyżenie męskie za 12-15pln?
@Rzuku doskonale pamiętam jak wyglądało strzyżenie za tyle pieniędzy. Wstyd było wyjść na ulicę. No chyba, że się na jeżyka obcinasz...

Poza tym, żeby utrzymać dobrą fryzurę trzeba się strzyc co 3 tygodnie. Jak chodzisz co miesiąc to już znak, że wcale nie masz takich ładnych włosów. Ew masz długie włosy.
@srogie_ciasteczko To znaczy u mnie babka barddzo fajnie strzyże i wstydu nie ma, mam fryzurę wedle życzenia. Przeważnie strzygę się co miesiąc i będę szedł może jutro.
Czasu za bardzo nie mam i włosów takich jak chcę też nie, ale mam w zanadrzu zaczes na zbyt długie włosy i nie wygląda to źle, ale to już inna fryzura