Wpis z mikrobloga

@mikomaz jak znam życie, to pewnie w angielskich sklepach byłby duży wybór i jakość najlepsza (bo te ze zdjęcia wyglądają trochę słabo). Chyba sobie zamówię, a wiesz może jak się nazywają takie opaski na koszule, skracajace rękaw?
@Franek25: Opaski do koszul, ale jest to już zbyt klasyczny dodatek, zbędny w dzisiejszych czasach gdzie mamy dużo rozmiarów rękawów . Znajdziesz je w ekskluzywnych sklepach z męską odzieżą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mikomaz: są bardzo fajne, koszula zawsze dobrze leży i grzecznie siedzi w spodniach, na wybrałem sobie wariant podczepiany do skarpetek żeby mnie nie cisnelo na udzie. Polecam. Pozdrawiam cieplutko.
@NorskArisk #!$%@?ąc, że koszula na miarę wcale nie musi rozwiązać problemu, to rozumiem że tobie wystarcza 1 koszula do życia?. Jak w pracy codziennie chodzisz w koszuli to potrzebujesz minimum 10 i tyle też koszul kupuje rocznie. Powiedz mi ile muszę zainwestować w uszycie na miarę 10 koszul bo aż jestem ciekaw?
@mikomaz: Na swoim ślubie miałem i w ogóle nie przeszkadzają, a spełniają swoją rolę.
Mam średniej wielkości bebech więc mi przydały się bardzo.
Ja miałem takie mocowane do skarpet a nie jak na zdjęciu. Myślałem, ze będą niewygodne np. przy siadaniu, ale nie były.
Polecam.
@Franek25 ale idź typie do krawca i się jego pytaj xDDD
Ja się takimi rzeczami nie zajmuje
Mam jakieś 7 czy 8 koszul ze sklepu bez poprawek (akurat pasowały idealnie) + chyba z 3 szyte na miarę, jeśli tak bardzo cię to interesuje
@NorskArisk wiesz ze napisałem około? Tzn. Znajdziesz i takie za kilka tysięcy, ale ciężko będzie znaleźć coś sensownego poniżej tych 700 złotych. Ale skoro masz 3 takie koszule to pewnie to wiesz...
@mikomaz mireczku sam używam, ale tych dwóch pojedynczych do skarpet. Fajne bo po wyregulowaniu możesz mieć niższe skarpety bo w zestawie jest opaska pod kolano. A jak jesteś szczupły jak ja to te będą za bardzo podchodzić do góry.