Wpis z mikrobloga

@mikomaz: zajebiste, bo przez cale wesele koszula nie wyszla ze spodni ani razu. Jedyny minus to taki, ze mialem troche obdarte uda, co poczulem na dzien nastepny, jak znieczulenie przestalo dzialac ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam, 9/10.
@zuppan: @KEjAf:
nie czuc tego kompletnie, tez sie balem ze przy siadaniu bedzie tragedia ale nic z tych rzeczy, koszula nie wazne jaki robisz ruch zawsze jest w spodniach dobrze ulozona, no poprostu must have dla kazdego kto nosi koszule w spodniach
@mikomaz: Ja już nie wiem czy to trolling czy na serio ktokolwiek w czymś takim chodzi? No bez jaj. Lubię eleganckie ubrania i garnitury, ale chyba nigdy nie wypadła mi jeszcze koszula do garnituru xDD Jak to możliwe, jak nawet kroje slim są odpowiednio długie, a całość trzyma pasek od spodni? Czasami lekko wychodzą luźniejsze koszule do materiałowych spodni, ale nie jest to jakiś ogromny problem. Z reguły wystarczy poprawić 1-2
@NorskArisk nie wiem co dla Ciebie znaczy porządny garnitur i koszula, ale sam chodzę w garniturach z Bytomia lub Vistuli i koszulach z Lamberta i przez cały dzień kilkukrotnie muszę wejść do łazienki poprawić koszule, więc powiedz łaskawie proszę jakiej marki koszule i spodnie mam używać, żeby uniknąć tego problemu?
@kAdi siedzi się dobrze jak ten tylny ściągacz dasz luźniej, a do srania można dopiąć klips a udzie, nie trzeba zdejmować całości przez kostki