Wpis z mikrobloga

Jako że dobiega końca mój 3-miesieczny związek robie małe podsumowanie. Na swojego #rozowypasek wydałem przez ten czas ok. 55,40 zł (udokumentowane paragonami). Daje to średnio dziennie ok 61 groszy.

Były to:

- raz zakupy w żabce
- mała kawa
- pizza średnia pepperoni

Oczywiście nie licze kosztów dojazdów typu bilety itd.

Z drugiej strony niestety nie było tak kolorowo. Ona nie zafundowała mi nic, nawet głupiego kebaba, mimo że dobre zwyczaje i szacunek by tego nakazywały. Dlatego całe szczęscie, że moje wydatki zamknęły się w kwocie niecałych 60 zł, ale i tak zastanawiam się czy nie napisać jej wiadomości z prośbą o zwrot kosztów.

troche #zalesie i #przegryw a troche #chwalesie i #wygryw

#tfwnogf #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #kiciochpyta #pytanie
źródło: comment_a03TIRhXqj2K825Qwdi4QJhoiytStyCY.jpg
  • 159
@Rick_Sanchez Prowadzi budżet? Jesteś z kobietą w związku przez trzy miesiące, w tym czasie gdzieś tam przy okazji, przypadkiem wydałeś na nią 55 zł i 40 GROSZY, prowadzenie budżetu polega na tym żeby po rozstaniu wyliczyć jej teraz co do grosza ile go kosztowała? Jeżeli nie widzisz w tym traktowania rzeczowego oraz wieśniactwa to najwyraźniej sam byś o 5 dych szopkę robił, z wami nie ma co rozmawiać bo i tak dalej
@Lake_Titikaka Wieśniactwo się nabywa, więc jeśli to nie bait to pewnie Twój tata również mamie wylicza każdy grosz, bez obrazy, zwykła szczera teza, nie ma na celu urazić twoich rodziców, a jedynie zobrazować twoje rozumowanie.
@Sweet_acc_pr0sa:

Czyli dla siebie proponujesz mniejszą karę. Ale za to wszystkich których nie rozumiesz, lub są dla ciebie obcy eliminowałbyś ze społeczeństwa bo nie pasują do twojego ograniczonego światopoglądu? Zastanów się nad sobą i przed kolejną spowiedzią zrób porządny rachunek sumienia.