Wpis z mikrobloga

Mirki, co sie #!$%@? to ja nawet nie. Wczoraj mialem spotkanie klasowe. O dziwo nawet mnie zaprosili. Poszedlem tam jedynie ze wzgledu na moja kumpele, bo mnie namawiala. W sumie nawet spoko sie bawilem, alkohol zrobil swoje.. Dzis rano sie budze, a tu takie cudo. Przyjaciolka niby szara myszka 6/10, a tu prosze. Co najlepsze, typek zachowywal sie jak totalny buc i narcyz. kazdego #!$%@? i sie popisywal, no ale jak powszechnie wiadomo chadom takie rzeczy sie wybacza poprzez pryzmat atrakcyjnosci. Ehh, p0lki co wy ze soba robicie?
#przegryw #stulejacontent #seks #tinder #logikarozowychpaskow #zwiazki #podrywajzwykopem
bdj3bacza_2k - Mirki, co sie #!$%@? to ja nawet nie. Wczoraj mialem spotkanie klasowe...

źródło: comment_WyHsYRdlxwJn7kbYddyIOrrAeTmmpPej.jpg

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • 20
Poszedlem tam jedynie ze wzgledu na moja kumpele, bo mnie namawiala.


Sorry ziomeczku, ale sądząc po Twoich pozostałych postach to strasznie tu sklamałeś. To nie jest Twoja kumpela ani przyjaciółka, tylko Twój friendzone, z którą chciałbyś być. Tylko nie potrafisz tego ogarnąć, więc nie jesteś szczery nawet sam przed sobą. Gdyby to była "tylko" przyjaciółka to byś z nią o tym pogadał, tak samo jak faceci potrafią pogadać po swoich nocnych podbojach
  • Odpowiedz
Nie dla wykopka to, dla Pana Seby to. Po cholerę OP miałby iść do suki, przecież on jest dla niej śmieciem, skoro mu tak napisała. W ogóle po co piszecie z kobietami, nie nabijać atencji, wziąć wyruchać, do widzenia. To jest wojna.
  • Odpowiedz
@bd_j3bac_za_2k: jeśli to przyjaciółka to warto żebyś wiedział, i ona też, że nie jesteś warty żadnej przyjaźni, ale skoro zamiast spotkać się z nią i pogadać gdy o to prosi żalisz się na mirko i nadajesz na nią wykopkom, widać że to żadna przyjaźń tylko friendzone i to toksyczny. I byłoby lepiej i dla ciebie i dla niej, gdybyś skończył grać kumpla bo ani związku ani fwb z tego nie będzie.
  • Odpowiedz
@alex-fortune: Po pierwsze, to będzie rzutowało na jej życie, ale ja nie o tym, tylko hipokryzji sporej ilości kobiet jakie to one nie są wrażliwe... Jakie wrażliwe, jak sobie jełopa biorą i jakoś im to jego jełopstwo nie przeszkadza, i rozkładają przed nim nogi..
  • Odpowiedz
@bd_j3bac_za_2k: nie wiem czemu oburza wszystkich ten słynny hehe seks.
Mnie dziwi inna rzecz - po co dziewczyny o tym rozmawiają? Po co się żalić, że nie zostawił numeru tel skoro wybór partnera był na podstawie tylko wyglądu ignorując charakter.
Przespać się i olać to chyba dobra strategia na takich ludzi jak ten szpaner. Powinna się cieszyć, że spędziła miło czas a nie smucić, że nie znalazła męża.
  • Odpowiedz
@bd_j3bac_za_2k: Niezła zarzutka ;-) Ale swoją drogą nie rozumiem takich różowych (jak owa bohaterka) co mają w głowie. Dają się bolcować komuś a potem chcą się wyżalić innemu że była bolcowana? WTF?!

Gdzie tu k... logika?! .... To raczej świadczy że takie mają ostro nie po kolei w głowie i trzymać się od takich z daleka.
  • Odpowiedz