Wpis z mikrobloga

Mirki, co sie #!$%@? to ja nawet nie. Wczoraj mialem spotkanie klasowe. O dziwo nawet mnie zaprosili. Poszedlem tam jedynie ze wzgledu na moja kumpele, bo mnie namawiala. W sumie nawet spoko sie bawilem, alkohol zrobil swoje.. Dzis rano sie budze, a tu takie cudo. Przyjaciolka niby szara myszka 6/10, a tu prosze. Co najlepsze, typek zachowywal sie jak totalny buc i narcyz. kazdego #!$%@? i sie popisywal, no ale jak powszechnie wiadomo chadom takie rzeczy sie wybacza poprzez pryzmat atrakcyjnosci. Ehh, p0lki co wy ze soba robicie?
#przegryw #stulejacontent #seks #tinder #logikarozowychpaskow #zwiazki #podrywajzwykopem
bdj3bacza_2k - Mirki, co sie #!$%@? to ja nawet nie. Wczoraj mialem spotkanie klasowe...

źródło: comment_WyHsYRdlxwJn7kbYddyIOrrAeTmmpPej.jpg

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
@bd_j3bac_za_2k: tak poważnie to się powinieneś z nią spotkać, bo tak robią przyjaciele. Możliwe, że ona potrzebuje z kimś porozmawiać i tego jej nie powinieneś odmówić. Z drugiej strony powinieneś nie myśleć o niej jak o partnerce bo raczej nie będzie trzeba długo czekać aż znowu Cię zrani. A i ruchać dla samego ruchania też bym sobie odpuścił...wiesz nie wiadomo z ilu pieców chleb jadła.
  • Odpowiedz
Chciałabyś, żeby kobieta twojego syna tak się prowadziła?


@KawaJimmiego: przeciez ona jest singlem, to jak sie niby prowadzi, zrobila cos nielegalnego badz zlamala jakies zobowiązanie?

Oczywiscie mizognia wywaliła w kosmos w tym wątku, podwojne standardy sprzed 1000 lat także ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak na moje to albo OP straszny dupek bo gra w gierkę i udaje kumpla żeby się dobrać do niej, albo po prostu
  • Odpowiedz
@fantastyczny_pan_lis: lmao poszła z frajerem z klubu, następnego dnia płacze bo mózg jej się zaciął na ładowaniu Strong&Independent OS i jeszcze prosi o spotkanie? xD Op pójdzie ją przytulić i jej wysłuchać lmao
To jest po prostu zabawne

Najbardziej mnie bawią biało-rycerzyki.
"UPIŁA SIĘ, NAIWNA, TO NIE JEJ
  • Odpowiedz
Sama pewnie dała dupy po pijaku to leczy kaca moralnego na wykopie takimi tekstami xD


@ketiow: Dokładnie, przebieg pewnie jak w miejskim Solarisie gdzie większość normalnych gardzi takim tanim mięsem to trzeba dorobić teorię :)
  • Odpowiedz
@fantastyczny_pan_lis: Raczej nie o to chodzi, że laska się przespała z kimś innym, a nie opem, tylko o to z kim się przespała. Może stracił do niej szacunek jako do koleżanki/przyjaciółki. Jeżeli wszyscy mówili że kretyn, bo się popisuje, ona też tak mówiła, że idiota, pewnie się śmiała z niego, a potem poszła i z nim spala, bo przystojny, to nic dziwnego, że mógł zmienić o niej zdanie.
  • Odpowiedz