Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Kolejny pusty weekend. Ledwo co był poprzedni w którym nic nie zrobiłem, tydzień pracy minął nawet nie wiem kiedy i sru kolejny. Może powinienem się cieszyć że dostałem podwyżkę albo że często płacą mi za #!$%@? się. W rodzinie raczej wszyscy zdrowi.
I co dalej? Mam ochotę się #!$%@?ć w #narkotykizawszespoko przynajmniej bym się cieszył przez jakiś czas. Ale z drugiej strony wiem że zacząłbym się staczać tak jak wtedy kiedy przez parę lat gniotło mnie ostre poczucie winy. Teraz chyba z tego wychodzę, odzyskuję jakieś podstawy szacunku do siebie.
Z rodziną nie gadam, do związku mnie nie ciągnie a nawet stwierdziłem że jestem pewien że to koniec przygód, aseksualność do końca życia i nawet nie jest mi przykro z tego powodu.
Może #depresja ? Chyba nie, bywałem u różnych konowałów i pamiętam okresu kiedy wracałem do domu i musiałem sobie coś #!$%@?ć bo mnie trzęsło, oczywiście stwierdzone zaburzenia i tak dalej, leki które potem rzuciłem. Teraz jest lepiej.
To może powinienem być #!$%@? wdzięczny za to co mam? Tylko że nic nie mam, prędzej jest to brak cierpienia, brak czegokolwiek.
#tagujtewysrywy #trocheprzegryw #samotnosc
  • 1
  • Odpowiedz