Wpis z mikrobloga

#rakcontent #madki #karmiewszedzie #heheszki #niewiemjaktootagowac
z racji tego, że tym kobietom się w dupach poprzewracało od tego, że ich jedynym osiągnięciem w życiu było danie d--y, to proponuję spamować ich ukochany tag #karmiewszedzie na #instagram zdjęciami sikających facetów w miejscach publicznych.
zloty_wkret - #rakcontent #madki #karmiewszedzie #heheszki #niewiemjaktootagowac
z r...

źródło: comment_eYQ2zrzbgheeshH6S8k6UQyvQwkHpfaq.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Brzytwa_Ockhama: Można np na srodku galerii handlowej gdy 20 metrow dalej jest pomieszczenie dla matki z dzieckiem, albo w centrum miasta wywalajac cycka na widok publiczny, zamiast isc gdzies w ustronne miejsce i zaslonic sie chusta.
  • Odpowiedz
  • 9
@zloty_wkret najlepsze jest to że nikt nie mówi że nie mogą karmić xD tylko żeby się zakryły bo jest to obrzydliwe. Nie każdego kręcą takie klimaty.
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Ale nie widzisz ze te kobiety nie poszly by to tego pomieszczenia nawet gdyby bylo wolne? One robia to specjalnie. I nie opowiadaj glupot ze jak dziecko jest glodne to nie mozna przejsc z nim 20 metrow dalej gdzie nie ma ludzi, tylko od razu w tej sekundzie w ktorej zachce mu sie jesc trzeba wywalic cycek.
Wasze dzieci nie sa pepkiem swiata, szanujcie tez innych ludzi.
  • Odpowiedz
One robia to specjalnie


@Quimeen: Ech, kiedy dziecko chce jeść to nie będzie taka matka szła do parku bo jakiś wykopek nie widział p----i xD Proszę Cię

I nie opowiadaj glupot ze jak dziecko jest glodne to nie mozna przejsc z nim 20 metrow dalej gdzie nie ma ludzi


Ale piszemy o mieście? We Wrocławiu np. są tłumy i trudno żeby 20 metrów dalej nie było ludzi
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Wiesz jak bedzie mi sie chcialo sikac, to tez nie bede szedl w krzaki, aby jakis normik nie zobaczyl mojego penisa gdy leje na srodek chodnika. xD Prosze Cie.

Mozna odejsc na bok i zakryc chusta. Tyle wystarczy. Ja nikomu nie zabraniam karmic dziecka piersia w miejscu publicznym.
  • Odpowiedz
@Quimeen:

Wiesz jak bedzie mi sie chcialo sikac, to tez nie bede szedl w krzaki, aby jakis normik nie zobaczyl mojego penisa gdy leje na srodek chodnika. xD Prosze Cie.

porównywanie dorosłego człowieka mogącego powściągać swoje popędy z dzieckiem potrzebującym rodziców

Mozna odejsc na bok i zakryc chusta. Tyle wystarczy. Ja nikomu nie zabraniam karmic dziecka piersia w miejscu publicznym.


Dzięki łaskawco
  • Odpowiedz
  • 4
@Brzytwa_Ockhama co byś zrobił w momencie gdy kobieta karmi, a obok siada sobie chłop, obcy. Przecież może, miejsce publiczne.
Jest wiele naturalnych rzeczy które jednak są dosyć intymne i nie robimy ich publicznie.
Szczerze ale wydaje mi się że takie karmienie to dosyć intymna sprawa.
Druga sprawa jak ktoś o-------a podwawelska, albo sledzika w pociągu to hurr durr jaki niewychowany i obrzydliwy - bo JE w pociągu.
  • Odpowiedz
co byś zrobił w momencie gdy kobieta karmi, a obok siada sobie chłop, obcy. Przecież może, miejsce publiczne.

Jest wiele naturalnych rzeczy które jednak są dosyć intymne i nie robimy ich publicznie.


@sledz: Nic

Szczerze ale wydaje mi się że takie karmienie to dosyć
  • Odpowiedz
  • 8
@Brzytwa_Ockhama
Widok matki z dzieckiem jako symbol zdrowia społecznego ok, jak odpisujesz do tego ideologie to ok, ale nie wiem co jest zdrowego społecznie w ekshibicjonizmie.
Ok, ale można powiedzieć, że s--s tez jest naturalny, robienie kupy itd. I nie robimy tego publicznie.
I tak trudno zrozumieć, że swąd jedzenia może tak samo przeszkadzać jak wywalanie cyca.
Gdzie możliwości sie co chwilę stwarza.
#pieluszkowezapaleniemozgu i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krizz
@masz_fajne_donice
wykopki mniej więcej co pół roku mają ból d--y o publiczne karmienne piersią. Nawet kiedyś próbowałem coś dyskutować, ale generalnie... nie warto))¯_(ツ)_/¯ niech sobie pogadają, temat ucichnie, a za pół roku następny mądry będzie miał ból d--y. ʕʔ
  • Odpowiedz