Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Limonkova: wygląda bardzo ładnie, ale jakoś bym nie odważyła się po prostu w czerwieni iść na wesele, ale to może ja mam takie zboczenie co do kolorów
kombinezon ogólnie spoko, ale jakiś właśnie kremowy lub coś w bladych kolorach
@lukija też się waham ze względu na kolor. Nie czuję się na tyle pewna siebie żeby być w takiej czerwieni. No i pewnie byłoby to na jedno wyjście...

@wypokk tak źle? XD
@MadIen góra właśnie wygląda fajnie, to taki mało gniotący się materiał. Tylko jest tutaj trochę za duży dekolt jak na mój gust (na zdjęciu niestety nie widać)
też się waham ze względu na kolor. Nie czuję się na tyle pewna siebie żeby być w takiej czerwieni. No i pewnie byłoby to na jedno wyjście...


@Limonkova: Kolor nie będzie wyjątkowy, dużo kobiet nosi czerwień, ale sam fakt że nie będziesz w sukience juz sprawi, że skupisz na sobie uwagę, także jeżeli to Ci nie odpowiada to ogólnie pomysł kombinezonu nie jest dobry.
@Limonkova: przecież kombinezony wyglądają #!$%@? xD. Ostatnio byłem na imprezie i laska taka z 9/10 (w sensie, że z ciała) przyszła w kombinezonie, to ani kobiecych kształtów nie podkreśla, ani talii, ani nic. No taki worek na kartofle xD. Dziewczyna zamiast na 22-23 lata wyglądała na babkę przed 40. Oczywiście to moja subiektywna opinia ( ͡° ͜ʖ ͡°)