Wpis z mikrobloga

  • 1599
Mam do pracy na 14, a o 8 rano ustalono zebranie pracownicze -.- No przecież to jest niepoważne, jeszcze ja mam spory kawał do tej roboty. Zupełne nieposzanowanie mojego czasu. Początkowo miałam mieć na 15, ale mi zmieniono wczoraj na 14 właśnie i wiedziałam, że nie dam się tak zrobić. Oczywiście cała góra ma na rano, więc im lotto. Już miałam telefon z pytaniem, gdzie jestem i w sumie biorę pod uwagę, że mnie wywalą, bo zupełnie nie przywykli do tego, że ktoś może się im przeciwstawić. Także no, zobaczymy. Ech nie.będę z siebie robić frajera za taką kasę.
  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 11
Mircy! Jutro z rana wszystko Wam ładnie opiszę! Małysz się kręci! ( ͡º ͜ʖ͡º)Tylko mi powiedzcie, jak to zrobić, aby plusujący to mogli zobaczyć. Po tak intensywnym dniu lecę w kimę, bo na samą myśl o tym januszexie mnie skręca.
  • Odpowiedz
@Creedmoor można też pracować mądrze zamiast ciężko i efektywnie zamiast długo. I też stać na wszystko. Trzeba tylko wyjść z mentalności chłopa pańszczyźnianego. Co Ci z pieniędzy jak pracujesz po 20h i nie masz kiedy ich wydawać. Dodatkowo przy takim trybie życia jest spore prawdopodobieństwo nadwagi i zawału. Lepiej zarobić 30k miesięcznie poświęcając na to 6h dziennie, niż 50k i pracować po 20h.
  • Odpowiedz
@megana_: u mnie zebrania są o 20. Pracujemy jako zespół i nikt nie marudził na to, że drugi raz ma przyjść do pracy. To dość specyficzna branża, w której zgrany zespół jest podstawą. Mamy fantastycznych szefów, fajną ekipę i wszystkim nam zależy na tym, żeby coraz lepiej organizować naszą pracę.
I nie pracuję w januszexie ;)
  • Odpowiedz
@megana_: To przypomina sytuację z gimnazjum jak się z kartkówki uciekło: "Uuuu facetka powiedziała, że macie przewalone". Z tym, że w tej sytuacji racja jest po twojej stronie. Dużo czasu minie w Polsce, zanim pracownicy zaczną mówić szefowi/przełożonemu wprost co myślą. Pracowałem już w kilku miejscach i wszędzie to samo - słychać tylko narzekanie i marudzenie, ale decyzyjnemu nikt zakomunikować nie chce, że coś nie odpowiada.
  • Odpowiedz
@megana_: akurat miałem iść spać jak powiadomienie przyszło. Odczytałęm teraz. Nic Ci nie zrobią, sranie gadanie. Gratuluję wszystkiego. No i zapomniałaś o tagu

  • Odpowiedz