Wpis z mikrobloga

  • 1599
Mam do pracy na 14, a o 8 rano ustalono zebranie pracownicze -.- No przecież to jest niepoważne, jeszcze ja mam spory kawał do tej roboty. Zupełne nieposzanowanie mojego czasu. Początkowo miałam mieć na 15, ale mi zmieniono wczoraj na 14 właśnie i wiedziałam, że nie dam się tak zrobić. Oczywiście cała góra ma na rano, więc im lotto. Już miałam telefon z pytaniem, gdzie jestem i w sumie biorę pod uwagę, że mnie wywalą, bo zupełnie nie przywykli do tego, że ktoś może się im przeciwstawić. Także no, zobaczymy. Ech nie.będę z siebie robić frajera za taką kasę.
  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZmutowanaFrytkownica: Myśl sobie co chcesz, ale jak widzę robackie narzekanie, że się nie da, że to i tamto drogie, że nie stać, że nowe samochody nie są dla Polaków i inne takie j----e smęty, to nie wiem czy mam współczuć czy nie hamować obrzydzenia.
  • Odpowiedz
@Creedmoor: Co ma twój j----y interes do prawa?
Nie podoba się prawo to zagłosuj na inna partię/napisz petycję. Op powinna mieć w------e i jak ją wywalą to ich d-----ć do pipu. Jak Polacy będą dawać się r----ć to zawsze będą niewolnikami.
  • Odpowiedz
@Creedmoor: Ojej co, Ukraińców już zatrudniłeś, czy jebiesz studentów na 2k netto mając dotacje jak robak?
Biznesmenie, twoje wielkie ambicje wybudowały już jakieś miejsca pracy czy
"Miałem darmowe mieszkanie, darmowe żarcie przez okrągły rok i co sobotę w sezonie mogliśmy chlać w barze na koszt firmy. Mi tam pasowało. Gdybym nie chciał, mógłbym przez cały rok nie wydać ani grosza z zarobionych pieniędzy. "
chlejesz dalej co sobotę i teraz
  • Odpowiedz
@FUTdeals: ale co kogo to obchodzi że masz 3 firmy i pracujesz 48h na dobę. TY tak chcesz to TY tak pracuj, ale jak ktoś pracuje 8-16 i ma, uwaga szok, życie prywatne i inne zajęcia poza pracą, to się łaskawie odpieprz, bo nie każdy jest pracoholikiem.
  • Odpowiedz
@Creedmoor Zależy gdzie pracujesz. Pracodawcy są bardzo różni i to że miałeś takiego, który szanował ludzi to nie znaczy, że wszyscy tacy są. W swojej krótkiej karierze pracowałem w fabrykach i niektórzy słabsi (nie potrafiący odpowiedzi, że im się nie podoba jak ktoś ich wyzywa w najgorszych przypadkach) po prostu byli jechani przez przełożonego. Facet po 7 latach zarabiał tyle co ja świerzak po miesiącu pracy. Nie bronie wszystkich pracowników, bo
  • Odpowiedz
@KurczakZRozna: No nie do konca bo chodzi o stosunek pracy. Jak charakter pracy ma elementy z art. 22 kp to moze sie nazywac dowolnie i kodeks pracy bedzie mial zastosowanie. Po skutecznym procesie o ustalenie istnienia stosunku pracy rzecz jasna XD
  • Odpowiedz