Wpis z mikrobloga

Co za rak. Zwracam grzecznie uwage taksowkarzowi, ze stoi za znakiem b-36 zakaz zatrzymywania sie. Najpierw sie tlumaczy ze czeka na klienta, a jak mu mówie ze to go nie zwalnia z przestrzegania przepisow to sie zaczyna. "S--------j stąd palancie" i wychodzenie z auta grzebiac w schowku w drzwiach. Pewnie wyciągał gaz, wiec sie oddalilem na bezpieczna odległość. Po czym taksiarz przejechał na postój taxi 50m dalej i nadal tam stał jak wracałem- 10 min później. Cos sie klient bardzo spóźnial.
#taxi #warszawa #patologiazmiasta
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@k4rolex: jesli nikomu to nie przeszkadzao to po co się rzucac? a znaki sa czasami z d--y. nie bronie go, walic zlotowy xd ale ta postawa wykopka to tez c-----a jest. zaraz mnie zjedza, ale nikt takich osob nie chce kolo siebie, przegrywy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@technik93: to nie losowy człowiek, tylko taksiarz który zawsze sapie że oni mają licencje, a znaki są po to żeby przestrzegać ich. Co sam jesteś zlotowa czy ojciec?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BajerOp napisałem wyraźnie. takich jak Ty. Jesteś głupi czy tylko ślepy?

@Krowa_i_kurczak: chyba tylko mądrzejszy jak ty. Bo ja przestrzegam przepisów i nie stoję na waszych miejscach. Więc po co mnie wciągasz w blokowanie waszych miejsc?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krowa_i_kurczak: mam, na szczęście nie muszę jeździć taksówką i srac się że złotowy są rakiem ulic. Umiem więcej jak prowadzenie zloma i unikanie przepisów które tak niby szanujcie.
  • Odpowiedz