Wpis z mikrobloga

Jutro został ostatni dzień do zakończenia pierwszej rundy. Pozwolę sobie zawołać ponownie osoby z drzewka #2, które jeszcze nie zakończyły pierwszej rundy. Jeśli zostałeś zawołany, a nie chcesz grać napisz do mnie PW!

@kingwins @komornik345 @Nikospy @Taiffun @rosiu18 @Adrian77 @Key_user @Daktyl-Allegrowy-Motyl @esbes @Ugibugii @Krzywhos @grap @Nr29 @zikomdc @dedede @agentx @sasek @NowyJa @dilerus @ejadaz689 @Soniczny_Jez @hades9 @karolek1337 @ziemniaczor @xarojek @szcz33pan @wojtekwoz @lumberman @Grumens @Wu70 @tapla @telemark @Radek_M @JeepAss @henrykkk @bonqs @kolokwialnie @filip6464 @hultaj_zawadiaka @asiatost @trywialny @mowiecowidze @bober88 @czarny_pl @ratiel @marand198601 @Vusan @warszawiak39 @Ntn @Keare @shekerama @wykopowy_brukselek @Traven @Sesja @sirlosgardiii @NapromieniowanaSkarpetka @dzidziaka @MITIS @walic_nowy_odtwarzacz @hetman64 @Recordable @szymon0291 @jajczak @tempy123 @olin @wizjer @ruchopor @GRAABI @3w4koreii @Sierzant_Cruchot @minijack @kanarek4 @jacobs0n @Zlomek12 @SuperskretneRece @ZaPolish @azokk @Elomot @SharpPython @krissofo @K0SM0 @maq35 @texas-holdem @Porucznik_Nos

Jeśli ktoś pisał, że próbował się skontaktować z rywalem, ale ten się nie odzywa to po prostu proszę postępować zgodnie ze wskazówkami czyli:

Pytanko - co w przypadku, gdy przeciwnik nie odpisuje na pw w kwestii umówienia się na partię? Tzn jak mam udowodnić, że tak faktycznie jest.

zgłaszasz tutaj wynik na swoją korzyść jednocześnie oznaczając rywala, jeśli nie odpowie to wynik uznaję za słuszny. Jednak dopiero od 6.07 od rana zgłaszamy takie rzeczy, bo na rozegranie partii jest czas do 5.07.2018 godziny 23.59


#wykopowyturniejszachowy
  • 59
@whoru:
primo: zawołałeś 84 osoby, jesteś pomarańczką więc masz limit 50, czyli części nie zawołałeś.
secundo: zawołałeś mnie, a zgłaszałem już wynik tutaj co zaplusował mój rywal jak i Ty

OK, widzę, że jestem w dwóch drzewkach naraz. To ma tak wyglądać? Pisałeś żeby szukać się w pierwszym lub drugim, znalazłem się w pierwszym to nie szukałem już w drugim :P
via Android
  • 1
@Taiffun nawet nie wiedzialem ze takie limity sa. Przepraszam ale mam tyle na glowie tego na ta chwile ze idzie mi sie pomylic. Nie, to ze jestes w drugim drzewku to moj blad. Nie wiem jak to sie stalo. Wykreslam w takim razie.