Wpis z mikrobloga

Mój krótki, aczkolwiek bardzo intensywny żywot był bardzo barwny. Szczególnie okres 18-22, kiedy to w wieku 18 lat związałem się z pewną dziewczyną starszą ode mnie o 4 lata, poznaną w mojej pierwszej pracy. Myślałem nad tym długo i zdecydowałem się podzielić z wami kilkunastoma opowieściami dotyczącymi tego okresu burz i naporów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz będąc poważnym człowiekiem XDDD, z perspektywy czasu to co robiłem jest dla mnie absurdalne i momentami zabawne. Pytanie tylko czy zmarnuję tu czas rozwodząc się, nie znajdując zainteresowania. Będą to trochę opowieści dziwne i momentami odrażające ( ͡° ͜ʖ ͡°)


TL:DR czego nie robić na czillowaniu z laską

#heheszki #c-----------l #czystyubaw #narkotykizawszespoko #czarnyhumor #gownowpis #dziendobry #rozowepaski #niebieskiepaski #opowiescizpsychiatryka
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ze swoim drugim chłopakiem poszła w trójkąt z jego kumplem, który później sam kończył zabawę ruchając M na widoku zmęczonego byłego


@Fraktalowy_Las: to niezła d--a szkoda że nie zrobilsicie sobie po dziecku i nie wzieliscie slubu.
Pękła mi d--a na poczatku czytając te wypociny normika ale jak doszedłem do tego legendarnego zdania to humor mi sie poprawił.
Nie ma to jak jezdzić autem ze szrotu i sie chwalić jakie to
  • Odpowiedz
@Fraktalowy_Las: Od roku jedynym mym towarzyszem tylko a-----l, ale też ostatnio mniej. W tym roku tylko raz się mocniej zabawiłem, ale to była 30 przyjaciela, a w----y lało się z nieba, więc tak wyszło.
A tak wolę dobre wino/p--o z dziewczyną.
  • Odpowiedz
@Fraktalowy_Las: nie no co ty to by było bez sensu. Tylko tam gdzie się angazuje.


Ty no jednak jest róznica miedzy laską która miała 3 partnerów a laską która miała prtnerów 3 i waliła w trójkąt z kumplami xD Chyba ze masz dobrego ziomka to w sumie spoko. Tylko gejostwo jest jak sie dotykacie jajami podobno.
  • Odpowiedz
@Migfirefox: Obecnie nie mogę pić alkoholu oraz brać innych używek ze względu na leki. Echo tego co w tym okresie wyprawiałem. Na szczęście szybko się wyszalałem. Do tej pory dziwię się jak ukończyłem dwa kierunki
  • Odpowiedz
@Canova: Inaczej. Ja byłem jej czwartym partnerem z kolei. W liceum była ostro p----------a, a jej drugi partner był typowym leszczem. Zachciało jej się innego penisa, to pod pretekstem trójkąta dostała to za pozwoleniem i widokiem. Nie narzekam do tej pory na to co działo się u nas w łóżku. Nie trafiłem drugi raz na tak świetną laskę w łóżku.
  • Odpowiedz
@Fraktalowy_Las: Mnie u----i nie dały po tyłku. Może zbyt rozsądnie się nimi posługiwałem ¯\_(ツ)_/¯
Inna sprawa to sport. Tak z-----------m rowerem, że teraz mnie wszystko n--------a, a dzień bym najchętniej od ketonalu zaczynał xD
Jak to się mówi. Sport to zdrowie, ale nie k---a wyczynowy ()
  • Odpowiedz
@Fraktalowy_Las: No i spoko fajnie dla ciebie. Ale ja osobiscie bym nie mógł z taka laską iśc do łózka gdybym wiedział że dawała w trójkaty.
Od taki osobisty gust. Szanujmy się nawzajem.
  • Odpowiedz
@Zimowy_Pingwin: Patrz wyżej może i doczytaj stary. Cały czas przez rok i dwa miesiące związku, miałem w głowie jej obraz jako rozwiązłej dziewoi. Łączyły nas s--s i u----i. Do tego ona była po dwuletnim, c------m związku, a seksu nie uprawiała od ośmiu miesięcy do momentu kiedy się poznaliśmy
  • Odpowiedz
@Fraktalowy_Las: No jak kupowałem w tamtym roku w marcu rower to miałem 95 kg. Teraz mam 78 przy 182 cm wzrostu. Tylko górę by wypadało trochę dorobić, bo nogi jak u kolarza, a rączki informatyka xD
Ale przynajmniej mogę sobie wstać od biurka w pracy i strzelić setkę na rowerze od ręki.
  • Odpowiedz