Wpis z mikrobloga

co mirki spod tagu #motocross sądzą o tej maszynie? z zewnątrz wygląda na zadbaną ale nie znam za dobrze realiów tego rynku więc nie wiem czy ta cena jest dobra czy nie.
i druga kwestia, niby od początku szukam konkretnie yz250f ale prawda jest taka, że jak zacznę tym jeździć to na pewno przynajmniej kilkadziesiąt pierwszych godzin przejeżdżę po lasach i podobnych offroadowych terenach, a jak wiadomo do full crossa nie jest to najbardziej optymalny teren i z tego też powodu się zastanawiam czy nie szkoda kupować tak drogiej zabawki do używania jej przez długi czas nie do końca zgodnie z przeznaczeniem.
#motocykle #enduro #motomirko
Pobierz klamkaodokna - co mirki spod tagu #motocross sądzą o tej maszynie? z zewnątrz wygląda...
źródło: comment_sjsA2d8whRvmNNGlfHIuPjOLONhf3zHn.jpg
  • 14
@incognito_man Co do starych części to idę do mechanika i za flaszkę mam wiadro tłoków :D @klamkaodokna Miałem YZF250 2009. Jeździłem tym w terenie. No i wnioski nasuwają mi się takie: - #!$%@? zawieszenie do enduro, ile razy jebłem kołyską o coś, strasznie obtrzaskana była. Łapy puchły strasznie szybko mimo że lałem minimum oleju. Tylny amortyzator ma tendencję do wybijania dupy na korzeniach czy innych przeszkodach. - szybko się gotuje. Miałem jakieś
@Varien: dzieki. ogolnie docelowo, jak sie naucze w miare jezdzic, chce raczej mixowac offroad + wypady na tor i dlatego szukam crossa bo tym sie da tu i tu, a enduro do skakania po hopach chyba niezbyt :P

w zimie tez przegladalem ogloszenia i ceny byly dosc podobne wiec stwierdzilem, ze to juz chyba nie ma takiej wielkiej reguly, ze poza sezonem sa wyprzedaze czy cos.

moje nastawienie na yzf jest
@klamkaodokna Czy ja wiem, z reguły jak dbasz tak masz :D Z crossowek to chyba Honda jest najcięższa. Tutaj zrobiliśmy sobie wypad na tor mx, Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki 250 4t, 2006 i 2009 roczniki. Wszystkim się w miarę dobrze sprawowały. Najmniej usterek miała Kawasaki bo ojciec ziomeczka ma warsztat, profesjonalne narzędzia, stojaki cuda na kiju to żaden serwis nie był dla niego problemem.
Pobierz Varien - @klamkaodokna Czy ja wiem, z reguły jak dbasz tak masz :D Z crossowek to chy...
źródło: comment_99CnZbpWj0nMsTuIZKRcnSpqhiR8N1im.jpg
@Varien: byłeś na top amator cup w tym roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do Twojego zawiasu - nie zgodzę się. To że wywalało Ci dupe to po pierwsze zły setting - a drugie, jadąc po dziurach nie siedzi się na kanapie :d
@incognito_man Dupę miałem na myśli tył motocykla :D

Setting był podejrzewam pod mx, bo na torze fajnie wybierał dziury ale jadąc przez las i nagle jakiś korzeń= podbijało dupę, koło trafiło przyczepność i nie było wesoło.

A byłem, rzecz jasna nie startowałem, tylko popatrzeć z różową przyszedłem :D