Wpis z mikrobloga

Chcecie trochę konkretnego #rakcontent na wtorkowe popołudnie? W znalezisku Profesor Uniwersytetu, działacz LGBT zmarł podczas brutalnego seksu sado-maso użytkownik @oligopol pisze:

Tak kończą dewianci. Jak dla mnie dla takich powinna być kara śmierci zanim sami się wykończą.

Chcesz stosować karę śmierci dla wszystkich ludzi którzy mają inne upodobania seksualne od Ciebie? Bo wiesz że s--s B--M uprawiają również pary heteroseksualne i też czasem kończy się to śmiercią: Nie żyje, bo chciała być jak bohaterka "Pięćdziesięciu twarzy Greya"

Idziemy dalej. Na argument że pary hetero również uprawiają B--M @Rosolis napisał:

Skad wiesz w co sie bawia osoby hetero? Nikt normalny nie goni za doznaniami skrajnymi. Stad macie przydomek dewiantow.

Ile ty masz lat, 13? Myślisz że osoby heteroseksualne to tylko pod kołderką, on na górze, ona na dole i delikatne posuwanie? Wydaje Ci się że nikt nie eksperymentuje z analem, seksem grupowym, sado-maso, pissingiem i innymi fetyszami? Stary muszę cię zaskoczyć, ale jesteś w błędzie. Wejdź sobie tak z czystej ciekawości, na pierwszą lepszą stronkę z darmowym p---o i gwarantuję że liczba kategorii tego co robią ze sobą pary hetero Cię zszokuje.

Użytkownik @Manymouse:

Chęć eksperymentowania nie zależy od orientacji seksualnej ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jaką dostał odpowiedź?

To jest jedna z śmieszniejszych teorii wykopkowych tolerancyjnych przygłupów. Tak samo, jak to, że Twoje zboczenie w jednym kierunku nie ma nic wspólnego ze zboczeniem w innym, np. homo vs. pedo czy homo vs. zoo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cooo ?XD

Ja p------e jakie tu piwniczaki siedzą.

#neuropa #s-x #stulejacontent #lgbt
saakaszi - Chcecie trochę konkretnego #rakcontent na wtorkowe popołudnie? W znalezisk...

źródło: comment_RcXYjPhAtWprrOmA5o6mOAFg5O3J472P.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rosolis: To chyba tym lepiej, jeśli najprzyjemniejsze doznania chcesz przeżywać ze swoją dziewczyną na całe życie? No chyba o to chodzi żeby najlepiej się czuć przy swojej ukochanej. To jest takie zaściankowe myślenie że z żoną to tylko pod kołderką a prawdziwe zabawy to z jakąś prostytutką, albo przypadkową laską xD. Tylko ludzie z kompleksami i niską pewnością siebie przejmują się życiem seksualnym innych. Szukają ludzi podobnych do siebie żeby
  • Odpowiedz
  • 4
@saakaszi mam f----z stóp, co jakiś czas uprawiam anal, nie jest mi obce wiązanie, dominacja (w stronę partnerki), rimming czy choćby plucie na twarz/do ust. Sie okazuje, że jestem dewiantem. Jak powiem żonie to nie uwierzy.
  • Odpowiedz
@saakaszi: duszenie siebie lubi innych dla przyjemności seksualnej to szkodliwa dla zdrowia dewiacja i płeć ani orientacja nie ma tu nic do rzeczy. Ogólnie mam spory ból d--y (mentalny xD) że ruch LGBT i sado-maso są tak blisko siebie, właściwie to się przenikają.
  • Odpowiedz