Wpis z mikrobloga

@Dezyderat to nie prawa tylko jedno prawo. Przyznam, irytujące ale nie niezbędne do życia.
Znaczy popieram ale obawiam się, że wciskanie tego tematu wszędzie może przynieść odwrotny skutek - wzrost sprzeciwu, zamiast wzrostu poparcia. Szczególnie, że gdy jakaś firma czy osoba mówi "popieram LGBT", czy nawet "popieram prawa LGBT", to nie wiadomo co tak naprawdę popiera, a że chodzi o legalizację związków nigdzie jasno nie pada.
Osobiście wolę nie tylko unikać takich
@przesympatyczny_pan: Zaręczam ci że odczytujesz tam to co chciałbyś odczytać co więcej mówi o tobie niż o mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)Co do sugerowania młodego wieku, homoseksualizmu czy innych wtrętów to po prostu katolicka miłość bliźniego. Jeśli jesteś katolikiem to wystawiasz piękną laurkę wam wszystkim xD
Zaręczam ci że odczytujesz tam to co chciałbyś odczytać co więcej mówi o tobie niż o mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dqdq1:

To może podeprę moje obserwacje dowodami:

mam nadzieję że się przy tym za bardzo nie spociłeś

jestem po prostu pełen podziwu

Widzę że bardzo zabolało cię to


Jesteś naprawdę uroczy w tych próbach zaprzeczania. Ja akceptuję takich ludzi jak ty i życzę ci po ludzku
@Pol12345 to ty chyba nie rozumiesz problemu. Nikt nie zamierza prywatnej (podkreślam prywatnej!) firmie zatrudniać szamanów itd. Ludzie po prostu nabijają się z tego bo to głupie. Tobie nikt nie zamierza zakazać dajmy na to umazac się świeżą kupa i śpiewać Rodowicz, ale będziemy się z ciebie śmiali jak to zrobisz
@PilariousD: @Pol12345: prywaciarz powinien w normalnym kraju nawet móc sabotować własną firme. Jego firma jesli on ją załozył i ma pełnie praw powinna byc jak jego komputer czy samochod. Powinien móc nią nawet walnąć o sciane i zepsuć przy okazji likwidując prace dla np. 1000 osób. W praktyce oczywiscie to sie nie wydarzy bo ludize nie są az takimi glupcami, zeby robic takie rzeczy umyślnie ale chodzi o to, e
@Pol12345: Po pierwsze, przecież ludzie zazwyczaj mają ogromny ból dupy o to, że jakaś firma wspiera LGBT. W najlepszym przypadku są to komentarze "a na co to, a po co to komu, celem firmy jest coś innego", w najgorszym gadają bzdury o propagandzie lobby i promowaniu niemoralności, którego państwo powinno zakazać. Tak więc pierwsze kłamstwo.

Po drugie, w przypadku tego święcenia McDonalds'a nikt nie odmawiał firmie prawa do wezwania księdza, nikt
@Holenderski_Ser: rodzice ktorzy wpajaja dziecku strach oraz wypaczaja jego seksualnosc nakazami religii też nie sa rodzicami na medal. Takze mozemy sie zastanowic z ktorymi mamy w tym kraju problem, bo ludzi skrzywdzomych przez religie katolicka troche w zyciu spotkalem, przez lgbt nie.
@Holenderski_Ser: dwoch ksiezy pedofilow, w sumie homoseksualnych, kilka dieciakow ktore byly przez nich molestowane. Nierealne wymagania religii co do seksualności wypaczyła tą sferę ich życia a religia i instytucja dawała im możliwość realizowania takich zachowań.
Nie będę całej gównoburzy czytał, ale nadmienię, że u mnie w zakładzie każda nowa maszyna w parku maszynowym jest święcona przez kapłana, bo właściciel jest mocno wierzący. Mało tego, raz w miesiącu, w zakładzie ten sam ksiądz odprawia mszę dla pracowników i dobrowolnie każdy może się udać, nawet w czasie pracy. Co prawda niewiele osób się decyduje, ale jednak. I mimo, że #ateizm to mnie to nie szczypie, wręcz szanuję.
@przesympatyczny_pan:

Oczywiście, to może być przypadek że rozmyślasz o pocie starszego mężczyzny, podziwiasz go i przejmujesz się jego uczuciami. Teraz jeszcze wmawiasz że powyższe rzeczy kojarzą mu się z seksem mimo że o seksie nie było mowy.

Żenujący jesteś. Najgorszy typ - zwykły chamuś udający intelektualistę. Usuń konto i wracaj do pługa.
Najgorszy typ - zwykły chamuś udający intelektualistę. Usuń konto i wracaj do pługa.


@Dutch:

Nigdzie nie twierdziłem że jestem intelektualistą, najwidoczniej sam doceniłeś moje wpisy (miło mi) a następnie się zawiodłeś na swojej ocenie ¯\_(ツ)_/¯

Co do pługu to pracę z nim uważam to za powód do dumy. Żywienie innych ludzi, tworzenie namacalnej wartości. Uczciwa i szczera praca.

O ile to piękniejsze niż szczucie w internecie na ludzi różnych wyznań za