Wpis z mikrobloga

Kurłaaaa kiedys to bylo, tera te #matura to tam ciul maly pikus, kiedyś dzieci to sie chodziło do gimnazjum zwanej też #gimbaza no ale #gimbynieznajo . I tak właśnie stąd sie wziął ten zwort i tam to byly testy gimnazjalne dopiero to byl hardkor, tera to mata podstawowke i potem dup do liceum i dup maturka i studia, nie to co kiedyś, trza bylo przebrnąć przez te gimnazjalna patologiee ehhhh ale to człowieka uczylo twardego charakteru a tera tera to d--a a nie szkola, kiedyś to bylo, tera to nima #takbylo #szkola
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LaFlare: ja miałam taki test po 3 klasie podstawówki, zawsze byłam ty zlym i niegrzecznym dzieckiem. Napisałam go na fulla, jako jedyna, JEDYNA! Wtedy stwierdzilam, ze jak jestem taka mądra to się nie będę uczyć no i faktycznie sie juz nie uczylam.
  • Odpowiedz
@LaFlare: pamiętam jak mnie starsze kuzynki straszyły gimbazą, jakieś teksty, że tam piją, palą, ćpają i biją xD na rozpoczęcie roku szlam osrana po same pachy a potem zorientowałam się, że oprócz jednego kolesia z poprawczaka nie ma tam żadnych gangsterów xD
  • Odpowiedz
  • 0
@apopleksja XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fsfdjf: same here, jakaś koleżanka mamy straszyła mnie że jej chrześnica jak poszła do gimnazjum to wpadła w nerwicę bo ją patologia nękała itp
gimnazjum najlepszy czas życia, najwięcej znajomości niby "patologicznych" stamtąd mam XDD
  • Odpowiedz