Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o takiej strategii, wrzucam pare zdjęć chada #!$%@? z insta, 100 par w 3 dni, ale do żadnej nie pisze, później zmieniam zdjęcia na swoje i po 1-2 tygodniach pisze do ofiar. Laska wtedy jest zdezorientowana bo przecież nie pamięta czy mnie lajkowała czy nie ale głupio usunąć parę i szybko nadrabiam bajerą xD #tinder #badoo #problemypierwszegoswiata
  • 43
  • Odpowiedz
@czlowiekbutelka: Co prawda konta tam nie mam, ale ten sposób wydaje mi się trochę nielogiczny. Odseparujecie normalne dziewczyny, które będą wiedziały że to fejk (bo domyślić się zapewne nie trudno, jeżeli to faktycznie zdjęcia jakiegoś 10/10) i te które nie lecą na takich "chadów". Zostaniecie z takimi, które lecą na wygląd a nie właśnie na rozmowę, charakter, "bajerę". To chyba ciężko nadrobić bajerą, skoro dla nich liczy się głównie wygląd
  • Odpowiedz
@czlowiekbutelka dobry pomysł, ale powiem Ci co się stanie. Nawet jeśli laska uwierzy w to, że dała lajka to uzna to za jakąś pomyłkę bo przecież to niemożliwe xD No ale jak ciekawie odpowiesz to coś ugrasz.
  • Odpowiedz